Ulja i maziva!

NIS Super Long 15w40 je odlično ulje.Ko ima volju neka kupuje i duplo skuplja ulja.Nije isklučeno da neko plati veću cenu a da dobije lošije ulje od Nisovog.
 
Koliko sada je cena ulja? Pitao za fuchs 15 40 490 din plus pdv po litri. A pre dve godine bilo 290. Meni skupo, al ajd hednom godišnje neću u case sipati nis ili fam.
Koji Fuchs? Ovo je cena sa pdv:
541b735d0b918b22a67ec4d3ceb09d93.jpg


Послато са M2002J9G помоћу Тапатока
 
To i ja sipam, ista cijena je bila prije koju god takodje(oko 2.5e litar). Da li je lik uvoznik nemam pojma, ali je sve dosta jeftino kod njega. Renolit bfx mast je kod njega bila 10kg 50e, a tada po prodavnicama je kg bio 10e. Sad vidim da je isto poskupila.
Edit: Cijene koje sam naveo su za fizicko lice
 
Ja sam preključe na NIS pumpi kupio kantu 20l Nisotec ulja Super Long 15W-40. Cena je 6413 din na agro karticu. Sipam ga u Rakovicu 65.

Kad sam prošle godine radio generalnu na rusu, usuo sam prvo to Nisotecovo ulje sa namerom da ga nakon 50 sati zamenim kvalitetnijim. Posle tih pedesetak sati zamenio sam ulje i novo sipao Total Rubiu, i nisam primetio ništa da je bolje to Totalovo ulje...
Znači još uvek ima tih popusta sa karticom, koliko je jeftinije?
 
Da li još uvek negde ima da se kupe Mogul ulja? Treba mi Utto 10w30.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Znam da je prodata rafinerija, ali možda u nekoj firmi ima po koja kanta :D Zvaću sutra redom, možda nađem jednu kantu :D Ne bih da mešam ulje.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Дистрибутер Могул уља сад ради Фанфаро уља колико сам схватио то је увозно уље нижег квалитета у ЕУ ...Користим га у комбајну добро се показало што се манометра тиче не пада притисак сад сам почео и у тракторе да га сипам.
 
Misliš na TV trade?
Дистрибутер Могул уља сад ради Фанфаро уља колико сам схватио то је увозно уље нижег квалитета у ЕУ ...Користим га у комбајну добро се показало што се манометра тиче не пада притисак сад сам почео и у тракторе да га сипам.
 
Kako naći adekvatno ulje da dospem na Mogul Utto 10w30? Da obratim pažnju na specifikaciju i standarde koje Mogul ispunjava ili da samo nađem ulje sličnog kvaliteta?
Mogu i da promenim ulje, ali možda ima nekih 200rh ovo ulje.

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nazad
Vrh