Udruženja poljoprivrednika

Javicu kad bude bio zakazan. Nasi ljudi sto su bili kod vas pohvalili su organizaciju i komunikaciju sa ministarstvom.
 
E zato se izmedju ostalog trazi da se ogranici i pravo preceg po svim osnovama.Koliko sam upucen trazi se ogranicenje na 100ha.Javi ako bude sastanak da dodjemo kao podrska.Trebao sam i danas doci(bio sam pozvan) ali imao sam ugovoren posao oko kqombajna.
limitiranje po pravu preceg (stocari)je neophodna i hitna mera .
 
Zapamtite, samo revolucija može da promeni ovo stanje. Kodnas opština mimo one zemlje koju su poklonili Al rafavedu sad su im još dali za 250 po ha nekih 200 ha bez ikakvog objašnjenja i licitacije. Stočarima su dali sav ostatak.
 
@ paorpaor

Zapamtite, samo revolucija može da promeni ovo stanje.

Javi kad počneš da deliš oružije za tu revoluciju, čisto da ljudi znaju kome da se jave. Uvek su dobro došli takvi koji će stati na čelo i povesti narod u rešavanje stvari (revoluciju). :cao:
 
REvolucija izbaci samo šljam. Mora se sistem iznutra rasturiti. Nažalost uprkos brojnosti i po meni laganog ulaska u parlament, ne postoji ideja da se nastupi na izborima i na taj način kreira poljoprivredna politika. Budite sigurni da u tim svim odborima sede KOstićevi, Matijevićevi, Miškovićevi ljudi koji teraju vodu na svoju vodenicu. Jedino seljaci nemaju zastupnike svog interesa. Dok to ne shvate prodje voz.
 
Da znam da može revolucija bez oružija, ali ako se pogleda koliko ljudi štrajkuje, blokiraju puteve i pruge i to se nigde ne prenosi. Dodatak je što ti protesti daju tanke rezultate ljudima nije do protesta, a o učestvovanju u nekoj revoluciji jako malo njih razmišlja.

Što se tiče pljoprivrednika i njihovih udruživanja, toga ima preko mere. Dovoljno je otići na adresu http://pretraga2.apr.gov.rs/ObjedinjenePretrage/Search/Search i pogledati malo šta ima pod udruženjima.

Udruženja poljoprivrednika ima toliko da nisu mogla sva biti obuhvaćena pretragom



Udruženja govedara



Udruženja povrtara

[url=http://fotkica.com/slike.php?slika=1_143340963_povrtara.png][/URL]

Udruženja stočara



Udruženja odgaivača svinja



Udruženja voćara



I tako bi se tu moglo naći još dosta raznih udruženja i što je aznimljivo sva ta udruženja su aktivana, za svako se može videti ko ga je osnovao, kada i još gomila podataka. Pitanje ne bi trebalo biti osnivanje novih udružanja poljoprivrednika, nego samo aktiviranje postojećih.

http://pretraga2.apr.gov.rs/ObjedinjenePretrage/Search/Search
 
Zna li neko gde se moze procitati zapisnik sa sastanka min.polj. i predstavnika udruzenja u vezi Tenisa? Ako neko ima neke informacije neka bar to objavi.
 
Zapisnik nije nigde u medijima objavljen,nista narocito se nije desilo,najbitnije tacke zakona su ostale da se razmotre na sledecem sastanku gde ce prisustvovati i pretstavnici Tenis grupacije.
 
Poslednja izmena:
I sta bi sa udruzenjima....Jan Husarik predsednik opstine Kovacica?E drugovi moji ....ni novi traktori u dvoristima vise nisu dovoljni.
 
E sad je valjda svima jasno da nikad nije radio za korist poljoprivrednika.Ili će ipak sa pozicije predsednika opštine moći da uradi nešto više za poljoprivredu....vreme će pokazati.
 
Poslednja izmena:
E sad nek se jave oni sto su ga ovde u nebesa dizali.Mozda se i ne jave ako im je Jan vec dao novi pisao u opstinskoj upravi.
 
Mi, iz opštine Bačka Palanka, smo to znali odavno. Sad kad svi znamo sad je kasno, a godine prolaze.
Posebno čekam da svi saznomo i primimo K znanju istinu oko VU Karadjordjevo.
 
Nazad
Vrh