Tužna vest

Na istom mestu na putu Pancevo-BG gde su pre 2 godine poginule 4 osobe od kojih su 2 bile rodjene sestre malo pre poginula mala devojcica.Jeziv prizor.
img201404252024401.jpg
 
Ne znam kakav je tačno postupak za prepoznavanje crnih tačaka u saobraćaju, ali se nekako često ponavljaju nesreće na istim mestima više puta, pre nego što neko reaguje.
 
Ova deonica puta je obelezena izuzetno dobro,put prav kao strela,ogranicenje 60km/h.Prosli put se udes desio pri brzini od oko 200km/h a sad da li je dete pretrcavalo ili vozac nije postovao signalizaciju neznam.Ali bice da je ovo drugo cim je pobegao sa lica mesta.
 
С једне стране јесте тако,пут је добар.С друге стране пут је изузетно опасан за савесне возаче а поготово за пешаке.Ко се њиме често вози зна о чему причам.Пешачки прелази су морали да буду или испод пута или пасареле.а дуж целог пута висока метална баријера по средини коловоза да потпуно одвоји обе стране пута.Нема радарске контроле и видео надзора.Да га има не би се кабадахије ни појављивале.При брзини од 60 км прелази се 1км за 1 минут.12 км.за 12 минута.Нека де на то дода и 5 минута за чекање на неком од семафора 17 минута до Панчева је ситница.
Нисам сигуран али се прича да пут још нема употребну дозволу јер није довршен.
 
Samo što ta fotografija koju je telegraf postavio nije sa mesta sudara, nego ko zna od kuda. Oni su to zaboravili napomenuti.
 
Putevi neobelezeni , znaci nelogicni , gradi se decenijama i sve sto se uradi uradi se ofrlje deca se smucaju po noci drogirana pijana i besna , svi uslovi za nesrecu su tu.
 
Dok tate ne prestanu da kupuju bjesna kola kako bi se klinci preseravali , ni kod nas u RH nije bolje , ko god je tatin sin taj ne zivi dugo , ja sam za svoj auto radio 6 godina i sparao da ga kupim , nije mi onda palo na pamet da ga vozim 160 km na sat van autoputa a mislim da nisma nikada ni na autoputu toliko , ali naravno ja sam za takve seljacina koja se drzi propisa , jer kako rece moj bratic jedan , hebes zakon , tu je da ga krsimo , zao mi je djece koja su bila unutra ali onog ko je vozio nije .
 
lo Tijane Jurić koja je nestala pre 13 dana, pronađeno je oko ponoći zakopano u okolini Sombora.
500306_tijana-juric010814rasfoto-002_f.jpg
Kako saznajemo, večeras oko 22 sata je uhapšen mesar iz Surčina koji je iste večeri oteo i ubio Tijanu.



On je bio u Bajmoku tog dana u poseti prijateljima. Otmičar se nalazi u pritvoru i pod daljom istragom.

Odmah po saznanju ministar unutrašnjih poslova Nebojša Stefanović i direktor policije Milorad Veljović hitno su se uputili u Sombor pa u Bajmok.


Više informacija o slučaju, policija će saopštiti u toku današnjeg dana.

Da podsetimo, Tijana Jurić je poslednji put viđena 26. jula u 00.25 časova nedaleko od Sportskog centra "Rata" u Bajmoku.
 
Saučešće porodici djevojčice ,a tog monstruma kao u maratoncima seko bi ga mjesec dana ...crko dabogda
 
Nazad
Vrh