Tužna vest

Učlanjen(a)
14 Nov 2017
Poruka
1.975
Cuvati se svakako treba ali umiru i oni sto se paze i nista nerade ,ja mislim da smrt nije kraj nego pocetak dal sam u pravu ili ne ...

bojcetic

Član
Učlanjen(a)
14 Jan 2009
Poruka
12.834
Smrt da li je pocetak ili kraj neko misli ovako neko onako. To je prirodan proces kao i radjanje i sve nas to ceka pre ili kasnije. Meni je otac umro 2004 sa dijagnozom raka pluca uz metastaze na glavu. 9m lezanja i kraj. Tada sam imao nepunih 16 god i odrastao mozda i pre vremena.

nikola720p

Član
Učlanjen(a)
30 Apr 2017
Poruka
656
Ja i brat smo ostali bez majke,moja majka je imala rak dojke i prosirilo se na jetru,nije moglo nista da se uradi,siptomi su bili nadudost stomaka i posle 15 dana gotovo,tu je bilo i nemara,nije isla na preglede nikad

milan89

Član
Učlanjen(a)
10 Nov 2008
Poruka
663
Svake godine ista prica, od jurcanja i nepaznje ljudi ginu.. Cujem danas pricu u selu da je neko nastradao u Crepaji tako sto je upao u adapter.. Zna li neko od forumasa o kome se radi, koliko star?

MIRBAN

Član
Učlanjen(a)
22 Avg 2016
Poruka
1.267
Zbog čega toliko ljudi žure u radu. Pa nije posao zec pa da pobegne. Sve će se stići i uraditi. Ja dok sam radio s beračem uvek je bilo da ugasim traktor pa tek onda rešavam problem koji je nastao (uvek neko zagušenje). Pa ja i kad menjam sijalicu isključim osigurač. Ne želim iznenađenje. A kad ovako čujem da je neko stradao od poljo mašine poludim i stvarno mi je žao. Zato ljudi moji polako i OPREZ.

Učlanjen(a)
20 Sep 2011
Poruka
6.041
Sad sam se cuo sa Crepajcima, hteo je nogom da sutne to sto se zaglavilo na otkidackom stolu pa mu cipelu uhvatio privodni lanac i raskrecio ga, jedna noga mu ostal ispod a drugu nogu mu otkinuo spuz i tu je bio kraj! Dura je bio pod punim gasom i delovi noge izasli kroz kombajn. Strasno i jezivo.

brankovic

Član
Učlanjen(a)
14 Jun 2011
Poruka
3.908
Skoro na isti način je nastradao i moj jedan poznanik iz susednog sela. Da ne pišem sad u detalje,ali strašno...
Moje saučešće...

T110

Član
Učlanjen(a)
25 Avg 2017
Poruka
1.052
Zbog čega toliko ljudi žure u radu. Pa nije posao zec pa da pobegne. Sve će se stići i uraditi. Ja dok sam radio s beračem uvek je bilo da ugasim traktor pa tek onda rešavam problem koji je nastao (uvek neko zagušenje). Pa ja i kad menjam sijalicu isključim osigurač. Ne želim iznenađenje. A kad ovako čujem da je neko stradao od poljo mašine poludim i stvarno mi je žao. Zato ljudi moji polako i OPREZ.
Kad radis par sati onda moze polako, ali kad juris ceo dan ili vise dana gledas samo da zavrsis.Mene je tako u Rusiji poklopio grajfer jer ko da ceka da se namesti sve za utovar posle celog dana nego tovari i da bezimo, ja sam imao srece pa me samo polomilo, a moglo da me ubije na mestu.

Juris mucis se i na kraju crna hronika,tragedija.

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
28.027
Razgovarali smo pre izvesnog vremena telefonom pa mi je rekao da ima rak koštane srži.Nisam znao da nam je to poslednji razgovor.Prijatelju počivaj u miru.

Vrh