Trimeri

A ja ga hebem, ima konja koliko ima, al ja za male pare sredim dvorište, i ša me gabri... Pali ko mina, radi ko doksa, kad crkne brečim ga o beton i kupim drugi i opet u krug...
 
Tom politikom se vodila i fabrika koja ga je napravila :haha: . Mada, ako lepo posluži neko vreme, i ta varijanta se isplati.
 
Ne znam što se omalovažava Demon trimer, ja sam ga uzeo pre tri sezone nema šta nije radio i radi i dalje. Za te pare nek mi nađe neko nešto bolje i jače. . .
Ja sam računao za te pare da radi i dve sezone pa da ga bacim isplati mi se, a ovako se preplatio :ppozdrav:
Jedina mana što se mene tiče je loš kvalitet plastike glava što se dobije sa njim jer se jako brzo poderu. i to sam rešio novom kineskom glavom za 800 dinara koja radi bez greške već godinu ipo dana
 
Evo pročitah sve poruke...Niko ne omalovažava...Meni, lično smeta ono "5,2ks", zbog toga sam i zalepio onaj oglas gde čovek prodaje mašinu od 7ks, to su laži i služe da prevare lakomislene, a ne to da ljudi sa skromnijim budžetom kupe sebi alat da bi završili posao.
 
Pozdrav,da li je neko nekad koristio cetku za trimer,tj da li je nekad neko montirao?
Ide princip kao kad se montira onaj trokraki noz,ali kad namestim tako i kad upalim trimer on kao da udari kontru i stegne sraf i nece da se okrece...?
 
Tu i jeste kontra navoj i tome bas i sluzi. Znaci nije nista cudno sto se prilikom rada zategne. Jedino se sad postavlja pitanje zasto nece da se okrece, jer to ne bi smelo da se desi. Da ne upre slucajno ta cetka u onaj sesiric na glavi trimera?
 
Pa jedino da probam i ja tako,da okrenem kontra pa bi mozda tako trebalo da ide..videcu bas sutra kad izadjem u dvoriste.

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Tu i jeste kontra navoj i tome bas i sluzi. Znaci nije nista cudno sto se prilikom rada zategne. Jedino se sad postavlja pitanje zasto nece da se okrece, jer to ne bi smelo da se desi. Da ne upre slucajno ta cetka u onaj sesiric na glavi trimera?
Izgleda da bas u sesiric upre,jel moze da se skine taj sesiric,tj jel bi valjalo?
 
Villager 1900s nabija turažu kada se da gas na pola. Kada se optereti ima snage ali kada se da gas na prazno, turaža raste u nedogled. Karburator sam danas stavio nov.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh