Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,2%
  • Ne

    Glasovi: 151 45,8%

  • Ukupno glasača
    330

Zanimljivo , kako li je ministar zamislio da Indonezija plati skuplje kukuruz Srbiji nego Argentini ili SADu koji su im i blizi ? Ili je mislio da im se da po konkurentnoj cijeni ?
 
Momo ti se bas uhvatio naseg kezual ministra. A mediska scena u Srbiji ti zapala za oko, svo to silno istrazivacko novinarstvo i taj kriticki stav prema vlasti. Naj vise mi smeta kad mi kazu svi su isti, nisu "ovo" se nije smelo dogoditi.
 
Дали неко има информацију али 100%тачну о складиштном простору Кукуруза?Уопште на глобалном нивоу наше Државе....Приватном-државном???
 
Код митровића у каћу данас не откупљују немају цену ни за кукуруз ни за соју као незнају цену
 
Дали неко има информацију али 100%тачну о складиштном простору Кукуруза?Уопште на глобалном нивоу наше Државе....Приватном-државном???
Neznam odgovor na tvoje pitanje , ali opet mislim da je bitno , kada bi znali , kolicinu kukuruza ukupno u datom momentu , nebitno je koliki je skladisni prostor .Ako fali uroda i lanjske robe dzaba skladiste a ako ima viska nadje se nacin gdje ce se drzati .
Nisam ti odgovorio , mozda neko zna .
 

Zanimljivo , kako li je ministar zamislio da Indonezija plati skuplje kukuruz Srbiji nego Argentini ili SADu koji su im i blizi ? Ili je mislio da im se da po konkurentnoj cijeni ?
Sad je jeftiniji samo za 70-80usd/t :ROFLMAO:
 
kod nas 29 din bio od ponedelka do utorka,pa 28.4 sredu,danas 27.5 ...sta reci,ikao jos dole.nesto je islo za kosovo,i vlaga je mogla do 15-16,trebalo je to iskoristiti,samo ja sam hteo zavrsiti oranje,trebalo tovariti,odvoziti..
 
Nazad
Vrh