Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 183 53,7%
  • Ne

    Glasovi: 158 46,3%

  • Ukupno glasača
    341
A zasto nema trgovine na zeleno, tj slabo je ima, nema onih koji hoce da kupe na zeleno ili onih koji hoce da prodaju?
 
Slabo ima kesa u opticaju, a i ko ima nije lud da ti sad da pare da ti obrces, kupis vestask ili seme kad on moze da trguje..
 
Slabo ima kesa u opticaju, a i ko ima nije lud da ti sad da pare da ti obrces, kupis vestask ili seme kad on moze da trguje..
Jeste ali ti prodajes robu po unapred vec nekoj tada trenutno nizoj ceni. To je svakako trgovina koja je uvek bila sa rizikom i za kupca i za prodavca kao i terminska. A ako hoces da obrces pare i trgujes podignes kredit namenski za seme i djubrivo pa preprodajes.
Mi imamo robu koja uvek prodaje i ima kupca pogotovo u sezoni i ne vidim zasto bi se sa nekim obavezao terminski po nizoj ceni.
 
Trgovci trguju. Kupuju na zeleno kad mogu terminski da prodaju, pod uslovom da im se takvo zarobljavanje novca isplati.
 
Па то им се нај више исплати кад код већине тих трговаца тај новац није чист јбг...Шта ћеш лепше од Пољопривреде за прање јбг!Једино ми Сељаци нешто производимо у овој Држави.
 
onda sam ja dobro prosao sa cenom sto sam dao moj kukuruz

Послато са SM-A536B помоћу Тапатока
 
Auuu ma imas jos na lageru sta se bunis,mi sto nemamo to je muka :)

Послато са SM-T510 помоћу Тапатока
 
Ја сам добио 300 е за тону и продаћу. Из дворишта.

Послато са DN2103 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh