Trenutna cena kukuruza na tržištu i predviđanje njenoga kretanja

Da li verujete da će cena dostići 300 € po toni ??

  • Da

    Glasovi: 179 54,4%
  • Ne

    Glasovi: 150 45,6%

  • Ukupno glasača
    329
Juce sedeo sa kolegom koji ima skladiste kuci, nude mu 20+PDV. Toliko o padu cene.
I ovde cestitam ljudima koji su skupili hrabrosti da cekaju.
ajd daj kontakt od kolege da nekako stupim u kontakt sa tim sto mu nude 20+pdv=21.6 da ja prodam imam kuci na lageru 50t
moze na pp.
 
Ja nisam prodao ni zrnce,prvo sam se prepucavao sa nekima sto su hteli ali cenu nisu hteli da mi ispostuju,pa me zvrckali svakog dana i ja nisam hteo da im popustim reko neka ha u halu kad lepo vreme otvorim sva vrata i on se luftira na kraju sta ce biti videcemo..pa necu moju muku da poklanjam nikome

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Ja nisam prodao ni zrnce,prvo sam se prepucavao sa nekima sto su hteli ali cenu nisu hteli da mi ispostuju,pa me zvrckali svakog dana i ja nisam hteo da im popustim reko neka ha u halu kad lepo vreme otvorim sva vrata i on se luftira na kraju sta ce biti videcemo..pa necu moju muku da poklanjam nikome

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
nema tu inata rodjo ,svi mi igramo kako drugi sviraju ,samo zavisi kad se u kolo uhvatis :ppozdrav:
 
Ja nisam prodao ni zrnce,prvo sam se prepucavao sa nekima sto su hteli ali cenu nisu hteli da mi ispostuju,pa me zvrckali svakog dana i ja nisam hteo da im popustim reko neka ha u halu kad lepo vreme otvorim sva vrata i on se luftira na kraju sta ce biti videcemo..pa necu moju muku da poklanjam nikome

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
Sa kojom vlagom si ga ostavio?
 
Da zavisi koja je temperatura zrna , vanjska temperatura i do kada ce stajati . Ko ostavlja kod sebe kukuruz u zrnu zakon je ako je moguce kombajnirati kada je hladnije ili nocu . Velika je razlika kad se na gomilu stavi hladno ili toplo zrno , dabome opet normalne vlage.
 
Da zavisi koja je temperatura zrna , vanjska temperatura i do kada ce stajati . Ko ostavlja kod sebe kukuruz u zrnu zakon je ako je moguce kombajnirati kada je hladnije ili nocu . Velika je razlika kad se na gomilu stavi hladno ili toplo zrno , dabome opet normalne vlage.
zanimljivo o tome nisam razmisljao
 
Nazad
Vrh