Treća konferencija konzervacijskih sistema obrade i dan polja 2011

Koliko vremenski treba od Novog Sada do Barande? ako zavrsim kolokvijum oko 10 sati dosao bi . E sad mozda budem imao mesta u kolima pa bi mogao i da povezem nekoga iz Novog sada ili okoline....

Ne razumem zasto niko nece da mi odgovori...
 
Poslednja izmena:
Meni i bratu su iskrsli neki nemili vanredni dogadjaji koji se moraju sutra sanirati i resiti tako da ni mi ne dolazimo.
 
ja i brat dolazimo samo ako zavrsimo ranije u Pancevu neodlozan posao, inace do Barande imam jedno 40 -50 km i mislim da cu stici ali i dalje ne 100 posto sigurno
Pozdrav
 
Hoće li se održati ovo danas ili će biti odloženo zbog vremena, da znamo jel da krećemo?
 
Dragi forumaši bio bih zahvalan na kojoj fotografiji sa prezentacij.
Hvala
 
Ja nisam imao sa cime da uslikam, jer sam izgubio telefon, a nisam poneo digitalni. Sve u svemu zakasnio sam debelo na predavanje, nadam se da cu naknadno da ga proucim, masine su bile samo parkirane nisu nista radile jer je bilo kaljavo....na kraju se prezentacija masina u radu svela na hvaljenje masina od strane prodavaca istih.
 
Dragi forumaši bio bih zahvalan na kojoj fotografiji sa prezentacij.
Hvala
Evo nekoliko, doduše loših, al šta je tu je;
2pzjnef.jpg
j9wkdi.jpg
24vp0zt.jpg

qqzns4.jpg
om/5cj9jc.jpg[/IMG]
jzbsc8.jpg
k46l3l.jpg
2yotq13.jpg
 
Bili Sasa22 i moja malnkost, odslusali predavanja, prosetali se do masina, kisli jedno 5 minuta pa otisli dalje svojim putem :)
Predavanja sam vec cuo jednom ali gospodu savetodavce je uvek zanimljivo cuti jer pricaju o onome sto rade i sto znaju.
 
Nazad
Vrh