Transport kombajna

Zmaj univerzal nemoze ni slucajno da stane u standardnu prikolicu a kamol i 142 znamom danas stize univerzal.Heder na kamion a kombaj vuce krutom vezom.Cena 1.5 evro km

- - - - - - - - - -

Ne moze ni unicerzal a kamol i 142.Prelazi gabarite u visinu.Jedino niska labudica ili kao meni sto danas doteruje univerzala da ga vuce ali to je vec umetnost.Ponudio me da se vracam sa njime kamionom kad vuce kombaj ja nisam smeo.Ja vucem auto prikolicu kolima pa se stalno okrecem da vidim kako ide:haha:
 
Zmaj univerzal nemoze ni slucajno da stane u standardnu prikolicu a kamol i 142 znamom danas stize univerzal.Heder na kamion a kombaj vuce krutom vezom.Cena 1.5 evro km

- - - - - - - - - -

Ne moze ni unicerzal a kamol i 142.Prelazi gabarite u visinu.Jedino niska labudica ili kao meni sto danas doteruje univerzala da ga vuce ali to je vec umetnost.Ponudio me da se vracam sa njime kamionom kad vuce kombaj ja nisam smeo.Ja vucem auto prikolicu kolima pa se stalno okrecem da vidim kako ide:haha:
Da li ste skinuli poluosovine koje su veza izmedju menjaca i bocnih reduktora?
 
Spajki ako nisi vidio da je prvi prevoznik usro motku pa da je kombajn ipak dovezen na labudici a ne krutom vezom kako je prije bilo planirano...
 
Kada smo prodali Zmaja 141 Dragan Hej ga je odvukao kamionom preko krute veze.Nismu uspeli da svučemo flanšne sa poluosovina jer su zapekle pa smo samo skinuli varijatorski remen i tako je otišao.
 
Poslednja izmena:
Kada smo prodali Zmaja 141 Dragan Hej ga je odvukao kamionom preko krute veze.Nismu uspeli da svučemo flanšne sa poluosovina jer su zapekle pa smo samo skinuli varijatorski remen i tako je otišao.

Kolega, izvini sto preispitujem tvoju strucnost ali nesto mi ne ide u glavu zasto ste skidali varijatorski remen kad se kombajn mogao ubaciti u ler i vuce se bez problema i s namontiranim remenom?? Prica ti "ne drzi vodu"
 
A da je kojim slučajem ušao u neku brzinu što može lako da se desi šta bi onda bilo?Nisam se setio da te pozovem onda i pitam šta i kako.Moja greška.
 
Meni je Dragan Hej 2012 dovukao 142-ku iz Uzveca za 500e,dovukao je auto-putem ali smo skidali poluosovine i nista vise.Samo sto kaze Krajisnik daleko mu lepa kuca sto dalje od njeg.
 
Vozio je on vise puta mojim kupcima , ali nikad nism mu ja dao poso , uvek su ga oni nalazili. Evo i jedne fotografije.

s5l2iw.jpg
 
Nazad
Vrh