Traktorske kose

Moze, kod mene na Claas kosacici je tako. Ali je jako nezgodno ako udaris u neki veci krticnjak, ili razor. Hoce da ugasi traktor. Zato pitam jel ima jos neko takvu kosacicu, mozda ticdonji tanjiri nekako mogu da se odblokiraju da se okrecu.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Koliko sam ja čuo na Clasu ima 2 tanjira.Mali i veliki (donji).I ja ne znam kako bi radila a da se tanjir ne okreće.
 
Nemam pojma, pre 2 godine sam je uzeo u Nemackoj, nije mi palo na pamet da pitam Nemca. Ovekivao sam da se okrecu normalno.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Kum je pre par dana kupio novu poljakinju, bas 042, sa kardanom 200.000 hiljada tacno.

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Kuhn i bcs su kvalitetne kose, Vocon takodje, u principu to valja.
Kod bubnjara je Sip number one sto se tice odnosa cena kvalitet.
Gledam ljudi jos uvek ceznu za tim novim poljakinjama a kao sto Matic rece, kao od plastelina, sto je vec odavno poznato

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ja sam 2010 uzeo novu Poljakinju, bio prezadovoljan sa njom. Pokosio oko 600 hektara sa njom za 12 godina. Jedino sto sam menjao su lezajevi na donjim diskovima. I onda kupim ovu Claas, reko ajde marka je ipak. Ona me sad zeza sa tim diskovima.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
Kolega ti si koliko vidim cesto gore i ne sumnjam da ne znas da svabe obicno prodaju masinu kad je neispravna, ova ti je nekako promakla

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh