Traktorske kose

Vozio sam prosle sezone i sip i poljakinju sa malim tafeom 42, sip tezi za nositi, tezi za pokrenuti. Poljakinja kod mene pokosi oko 25 ha godisnje, zadovoljan sam sa njom i ako nesto ode ima delova, nisu skupi, brzo se popravi...
 
Spremim 2 remena, 2 pruta 5_6 duplih prsta i drvenu cigančicu, kantu nafte u kabinu, pre svitanja3_3:30 budem na nasipu, dok god ima nafte teram!!!!!!
Po rosi ravnicu, po suncu nagibe da se ne skližem kad dodje opet mrak aj kući!!!
Slaba je to trava loši otkosi treba puno površine
A tako i strnjišta na drzavnoj kad iznikne sirak a dogodine gube zemlju!!
Sirak bude ČETKA a kosiš na 10'12cm od zemlje da ne diraš slamu!!
Nekad ceo dan bez kvara nekad svašta uhvatim u kosu!!!

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Ima li neko ideju gde se mogu nabaviti rezervni delovi za BCS rotacionu kosacicu? Konkretno trebaju mi novi diskovi i lim koji ide po zemlji.
 
Bila je jedna takva samohodna kosačica u Golubincima.Cena je bila paprena a ne znam da li još uvek stoji na istom mestu.
 
Drugar kupio u sredu
92cd7591f12ef79a244a35c1c1e5663d.jpg
38c1100a8de0909d586eab55687877f4.jpg


Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Danas sam pazario imt 627 716, ispravna od dugodisnjeg vlasnika. Kakva su iskustva sa Imt rotacionim kosacicama?
 
Neću je prodavati,neka pokosi 20kj i dosta. A da kupim novu neisplati mi se. Valjda će služiti.
Setićeš se mojih reči!!
Tih OK osovina sam dosta dao strugaru
O aluminijumskim kućištima ne bih pričao, a svaki put kad prezupči pocepa diskove
Samo cigančica što viče "dinar-dvodinar!!!!!

Sent from my moto g(6) play using Tapatalk
 
Nazad
Vrh