Traktorska sedišta

@Mikulas Na koje gore mislis? Onaj kao naslon?

Sedište ima mehanizam odličan, onaj lolni deo što je crne boje, ali malko mi se nesviđa što je dolni deo i gornji spojen ono što je krem boje. Ali sedište je odlično i poznajem prodavca što ti je prodao sedište, kupio sam pre par nedelja Stihl duvaljku za izduvavanje kombajna od njega.
 
Juce sam na brzaka pazario.
Prevelik mi je vremenski luksuz narucivati,cekati da vidim da li je dobro, pa struju i ostalo dovlaciti ...





Momci hvala svima na pomoci. :ppozdrav:

P.S. Ovo sediste sam kupio u Martincima, covek rastura buseve i kamione, nemam broj licno sam zapucao kod njega i od par komada sam izabrao ovo.
 
Diklofen jedan od razloga sto sam odustao od kamionskog je kompresor koji mora biti stalno spojen i ne znaju na koliko bara radi sediste a bolje od mene znas kakav je MTZ kompresor, druga stvar je ako ima svoj kompresor i iz autobusa je ili kamiona i radi na 24v. E sad ako je za YTO onda je ok vazdusno koje nema svoj kompresor.
 
Meni treba za MTZ 82.1.Sa njim prskam, bacam djubrivo, drljacim...a ovo original je gotovo.
 
Diklofen jedan od razloga sto sam odustao od kamionskog je kompresor koji mora biti stalno spojen i ne znaju na koliko bara radi sediste a bolje od mene znas kakav je MTZ kompresor, druga stvar je ako ima svoj kompresor i iz autobusa je ili kamiona i radi na 24v. E sad ako je za YTO onda je ok vazdusno koje nema svoj kompresor.

Imaš one male kompresorčiće za duvanje guma na automobilima na 12V. Ima ih od kineskih sranja do pravih kompresorčića. Ja sam uzeo jedan nemački na vašaru, duplo je teži od kineskog, fino duva...
 
ja sam turio kamionsko u 56o i posle par meseci ga izvadio,kad hocu da pogledam unazad nista nisam video od naslona :ppozdrav:
kupi te originalno traktorsko,čak i mehanicko je bolje od tih vazdusnih starudija
 
Druze za 560 sam bio kupio novo tursko, sto se tice dubine sedalnog dela, udobnosti istog i samog podesavanja nisu za poredjenje sa ovim sedistem.
 
Ima li negde na prodaju IMT sedište za 539, 549?

Stavi od renault 21 sediste preporodices se, ja sam na oba traktora ugradio. Udobniji 2x nego grammer u novom belorusu
Naces ih po oglasima za desetak eur

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

182d93e20b659217a68d409540eb1c96.jpg


3e63768c4b24bf5755493b17a66f6f35.jpg


Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока

da li to sediste od renaulta 21 pase na imt 540 sa fiat motorom? vidim da pise da ne trebaju preinake.
 
Jednom sam stavio sediste bez amortizera u traktor i drzao par dana, od njega je samo gore originalno IMT podboceno panjem.
Samo sediste sa amortizujucim mehanizmom dolazi u obzir.
 
Imaš one male kompresorčiće za duvanje guma na automobilima na 12V. Ima ih od kineskih sranja do pravih kompresorčića. Ja sam uzeo jedan nemački na vašaru, duplo je teži od kineskog, fino duva...
Ima dc-dc konvertor da se kupi za 500-600 din , dovedete mu 12v a on pusta koji hocete napon do 36v cini mi se , od modela zavisi i cene. Tako da 24v nije problem

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Montirano u Zetora, posto je za 539 bilo previsoko. A Zetorovo cu montirati na 539.
Inace Zetor je sada E klasa.:haha:
 
Nazad
Vrh