Tovni pilići stari tri nedelje - kupovina

Meni su jutros stigli tronedeljni pilici 20 komada i 40 kg kocentrata cena nesto preko 6000 dinara me sve izaslo
 
Tura stigla 17.05. nisam stigo da ih sliam i postavim ranije,inace slika je stara 3-4dana...nisam stigo da ih merim...poz svima
www.dodaj.rs
[/URL][/IMG]
 
ima li neko informaciju gde bih sas mogao da pronadjem da kupim pilice od tri nedelje? unapred hvala
 
Kupio juce tovne pilice, 23 dana (600g) platio 1.40e po komadu,.. e sad prosle god sam koristio 100% koncentrat, a ove god kupio 2 dzakceta pantelic, koji je bolji od ova dva koncentrata.? da se vratim 100% ili da nastavim sa pantelic, cena ista.
 
Kupio juce tovne pilice, 23 dana (600g) platio 1.40e po komadu,.. e sad prosle god sam koristio 100% koncentrat, a ove god kupio 2 dzakceta pantelic, koji je bolji od ova dva koncentrata.? da se vratim 100% ili da nastavim sa pantelic, cena ista.
Nisi puno platio,al se bojim da si uzeo skart pilice.600g za 23 dana je malo.Jedino tesi sto je makar bio iskren i rekao koliko su stari.Nekad prodavci i slazu da su mladji,da bi ispali napredniji.:osmeh:
Drzite se ljudi proverenih dobavljaca.Ne znaci da ono sto je jeftino,na kraju ne ispadne skuplje.Da me ne shvatis pogresno,zelim ti svu srecu.Obavesti nas kako napreduje tov.:ppozdrav:
 
Toliko je rekao , ai nema od koga drugog da uzmem, jedino on prodaje. a sad recite mi od ovih 600g za koje vreme bi trebalo da dostignu 3kg.i koliko da pojedu da bi stigli tu kilazu. i koji koncentrat 1005 ili pantelic ta dva imam u ponudi
 
Za koncentrat nisam merodavani, tu ti ne mogu pomoci.Sto se tice kilaze,u tom periodu treba da pojedu 2,2 do 2,5 kg da bi jedan kg napredovali.Znaci 2,4x2,5 je 6kg koncentrata otprilike da bi imali 3kg.Samo da ti pilici zivnu i pocnu normalno da napreduju.
 
Toliko je rekao , ai nema od koga drugog da uzmem, jedino on prodaje. a sad recite mi od ovih 600g za koje vreme bi trebalo da dostignu 3kg.i koliko da pojedu da bi stigli tu kilazu. i koji koncentrat 1005 ili pantelic ta dva imam u ponudi
Dobri su podjednako i jedan i drugi koncentrat,moja preporuka je da uzmes onaj koji ti je jeftiniji,jer sam koristio oba i nije neka razlika u kvalitetu,mozda je 100% malo i bolji,a kod mne je bio jeftiniji od Pantelic:ppozdrav:
 
Cena je bukvalno ista, 20 din razlika u korist 100% i sa njim cu nastaviti, da pojedu ova 2 dzakceta pantelic 1, pa krecem sa dvojkom. ma krenuce oni imace su[er uslove sa moje strane a ostalo je do njih.
 
Kupljeni 4 marta sa 600 grama, danas mereni od 2kg do 2.5kg. ja sma zadovoljan kako napreduju. inace koristim 100% na njega je pala odluka.
 
Danas zaklani pilici, kupljeni su 4.marta sa 600g danas ocisceni po 3kg , manje ne,samo vise. Znaci neko i po 3.200g. za mesec dana dobro se utovili
 
Da, super je ispalo. Mislim da je 3kg za cisto pile taman, ne vredi posle budu lojavi , masni. ipak je 100% opravdao sto sam se opredilio za njega
 
100% hrana koja vredi

Miloše reci mi koliko su pojeli 2 ti tvoji pilići.
 
Poslednja izmena od urednika:
Kupljeni 4 marta sa 600 grama, danas mereni od 2kg do 2.5kg. ja sma zadovoljan kako napreduju. inace koristim 100% na njega je pala odluka.
Ako si ih klao 5aprila a vidim da su mereni 22marta,zar je moguće da za nekih 12dana nabiju od 1-1.5kg.Da i zanima me koliko otpada odprilike od zive vage kad se pile zakolje,dali neko zna?
 
Jučer kupljeni pilići od 3 tjedna starosti zbilja jako lijepo izgledaju brine me što nekolicina među njima hropće kao da su prehlađeni neznam kako im pomoći ali svi su veseli i fino jedu dal netko zna kako im pomoći da ne hropću?
 
Nazad
Vrh