Torpedo

Nove stavljene pred zimusku brazdu (Monro ulošci dizne), nova AC pumpa i reglirana boš pumpa

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
Jel klipna ac,pumpa?
To pitam,zbog moje neke muke.
Da li stima ac klipna od rusa mozda pumpa?
 
Membranska je AC pumpa, ništa sutra opet vadim dizne i na reglažu. Kod nas u radnji bila da se kupi membranska za F_L912 motor

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Tako je.verovatno dizna.
A kad na izduvnoj grani izbacuje ulje to je zato sto verovatno dugo radi na ler gasu u mestu.to je normalno i za ursusa, rusa, torpeda, zetora
 
Мој ТД45 не избацује уље на издуву и не мислим да је то нормално
 
Da li neko ima pri ruci broj telefona otpada u Vajskoj? Treba mi zadnja felna za gumu 14.9-28.
 
Sa ravnim zubima je bez prednje vuce a imaju krivu rucicu menjaca a druga rucica ide u ono smaknuto H. Sa kosim zubima ima prednje vuce i obe rucice su prave.
 
Mislim da ovde ima jedan takav traktor.U pitanju je 75 special, nema prednju vuču i jako je spor u transportu a inače jedini kome se nikad nisu razbežali zečevi.
 
Original "Nemci" bez prednje vuče ,nisu bili spori.Boja im je bila tamno zelena a ako sam dobro zapamtio ,motori su bili od 72 ks.
 
Od svih torpedo traktora najviše sam voleo adriatika... Jedino je on išao valjano, ovi drugi su stvarno spori, bilo je tu svačega i h i smaknuto h, sa I bez dv, 75 i 90 ks...
 
Ja sam imao 55dv dx adriatik, bio je sa najlosijim mogucim menjacem, nikad nisam merio brzinu, bio je spor, Rakovica me obilazila razlika mozda nekih 5-6km/h.
Neko nam je rekao da ogovara ceo menjac od malog Dajca da se napakuje ali znajuci da takve igranke poprilicno mogu izaci nismo razmisljali o takvom poduhvatu i ako iskreno volimo prepravke
Drugar ima sa crvenim felnama mali 45, auspuh mu ispred zadnjeg levog tocka, taj traktor nuklearni napad samo sto nije preziveo, kvacilo nikad nije lepo odvajalo, uvek krci kao da je menjac pun sljunka jer ga mrzi da nasteluje. Na njemu nikad problema nije bilo niti je iskako iz brzina.
Svugde su oznake DEUTZ.
Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh