Torpedo

Da li neko od kolega zna da li na Torpedu 75 mogu biti iz dvije ručice kipe četiri izlaza (tj. dva dvoradna kiper ventila) ili mora biti zadnja sa jednim izlazom?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Možeš koliko hoćeš ručki staviti!
Ali zadnja mora imati otvoren krug, tako da koja ti je sad zadnja ostavi je a izmedju dodaji po potrebi, samo duži šrafovi i gas

Prodao sam 'levator, šaljem spiralom
 
Gdje mogu naći onda još jednu ručicu kipe. U planu mi je kupovina malčera na ruci pa mi trebaju 2 dvoradne izlaza tj. 4 utičnice, a trenutno imam samo dvije ručice.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
Koliko je otprilike ta ručica i da li se isplati pogledati polovnu?

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока
 
A ima i u temi nekoliko puta:

 
Uzeo bih novu hidrauličnu pumpu za torpeda 75. Gledao caproni 22 cc, prodavač ima lijeve i desne. Koja ide na torpeda?
 
I ja imam problem. 48ica hidraulicna pumpa se prakticno zapalila ,zadimila i izbacila ulje na svoje poklopce . Skinem rasklopim izgoreli dihtunzi tj gumice u poklopcima . Zamijenim poravnam i preslozim. Postavim i sve radi kako treba ali opet se grije pumpa. Sta bi moglo biti?
 
Погледај ручицу за кипу да је ниси ногом случајно гурнуо надоле и укључио
 
Ako se ulje ugrejalo a verujem da jeste,pogledaj da nije uništen grubi filter pa nema protok.

 
Poslednja izmena:
Da li se uvek greje ili samo kad je hidraulika optercena?

Rucica za kipu ako je ostala ukljucena,a to se nije primetilo,onda je traktorista malo jaci.
Jer zvuk hidraulike se promeni i cuje se da mu je tesko,motoru.
 
Grije se odma .
Za 2 minuta vec vrela . Nije rucica ostala zvuk neopterecen . Jedino me se oduvjek cuo zvuk u pozadini kao da malo zvizdi pumpa i cijev izlazna kao da zuji
 
Imao sam isti problem, zujale cijevi u kabini, grijale se izuzetno brzo. Uvijek se opečem o cijev u kabini. Kod mene je problem riješen prepakivanjem razvodnika . Ujedno je bio i začepljen opiljcima.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh