Torpedo

Pa kad vi orete samo taj prohod sa flašom da slikate pa morate setvospremačem to doterati :ppozdrav:

P.S. za repu vučem germinator na 2cm dubine :osmeh: a za ostalo do 4cm - pliće nego dubina setve :cao:
 
9006 kad je pravilno agregatiran, odradi dobar poso, a ovo zecevi i te gluposti, kad ga dobar majstor sastavi s iole dobrim djelovima traje to, ps. mindjusar skidam kapu za "Deutza" traktor je stvarno odlično odrađen :ppozdrav:
 
jeste dobro je odrađen, ako nastavi da radi sa ovakvim priključcima brzo će biti i narađen:osmeh:
 
Već dveipo godine kako je stiglo pojačanje,pa su Torpedi sišli po lestvicu : 9006 baca veštak,seje sa nodetkom 6redi za repu i Agrijom 6redi na 70sa depozitorima za đubrivo,prska,balira,po potrebi šparta,vuče kembridž valjak i u prevozu do 20t
a 7506 šparta,vuče vodu u prskanju,vuče i tovari džambo vreće u bacanju đubriva,u setvi vuče seme,retko baca veštak,retko vuče valjak,retko balira,u prevozu do 15t
Case mxm175 radi sa podrivačem sa 3noža,sa germinatorom 6m (80 radnih organa),plugom 4brazde,razrivačem 2.7m (9 radnih organa) i prevoz do 20 ako je 9006 npr u baliranju
 
Na Torpedu ili Deutz, i da se kvari menjac. Ostane para da se popravi. Zato sto mnogo manje trosi od ostalih, sto znamo svi ovde. Ja sam imao 577dv, i kada sam uzeo DX85, prodao sam 577dv. Sada cak razmisljam o kupovini 7506 sa uskim tockovima....
 
Jeste troši manje imam jednog i dok ide ide... Kad bude trebalo da se popravlja otiće iz dvorišta.Da ga svake godine rastavljam i sastavljam ne pada mi napamet,meni traktor treba ispravan spreman i za rad a ne da je tu izigravam baltazara
 
Ja ovog mog tesko da bi prodao. Uprkos nedostatcima koje ima, odusevljava me svojom smesnom potrosnjom.
Moj Traktor je dosao iz Dolova u susedno selo. Covek je radio 10ak godina s njim i posle sam ga ja kupio. U sustini sam zadovoljan s njim. Ima nedostataka koje polako resavam jer sam tanak sa vremenom pa ne mogu sve da sredim od jednom:osmeh:
 
Ja ti kažem kako jeste,da ne živiš u zabludi
da je jednako brza kao 577 možda bi trošila u transportu manje ali ovako ne
Mindjusar mislim ima ubrzan menjac na 90ki, a za 75icu nisam siguran. Ako je i ona ubrzana, verovatno i u transportu trosi manje od 577:osmeh:
------------------------------------------
Mindjusar, druze Preduhitri me sa postom. Objasnio si ono sto sam napisao:haha:
 
Nazad
Vrh