Torpedo

E vidis kod mene je razlika u potrosnji izmedju 90ke i 75ice bas bas velika, ako nije i 50 % veca na 90ci... Jeste dosta jaci, brze uradi, lakse... ali potrosnja hm... nisam verovao kad su mi ljudi pricali da toliko trosi u odnosu na 75 icu... :ppozdrav:
 
Npr u transportu jedne crvene, u oranju po kj, setvospremac 2.9m... Samo da napomenem da nije to sad neka potrosnja jako velika, ali naspram 75 ice koja je stvarno upaljac, necu da pricam o njenoj potrosnji zato sto ljudi koji nemaju taj traktor nece verovati... 90 ka ume da potrosi dosta...
 
neznam baš neku razliku oko potrošnje nisam pretjrano mjerio al mogo bi reć da su po jutru slični potrošači

55-tica je povlašteni traktor sve sam na njemu radio osim motora al svejedno najdraži traktor
 
evo video s početka oranja tu još plug nisam podesio prvu brazdu!
druga radna negdi je išlo prvom brzom a negdi četvrtom sporom
[video=youtube_share;wHoKyn9sqM4]http://youtu.be/wHoKyn9sqM4?list=UUyhSu4putU0B0oBe31bR2fQ[/video]
 
Hm,pa da,7506 setvospremač 3.6m,a 9006 4.2m setvospremač,pa upoređuj po kj ,a ne,sa po meni,neadekvatnim priključcima :ppozdrav:

3.6 sam jednom doneo sa njive jedva sa 75 icom, dosta je tezak za njega, trebaju svi tegovi napred, dize ceo prednji kraj, morao je covek od 100 kg da sedi na haubi po atarskom putu, inace ga ne bi doneo, a u radu nisam ni probao, bilo bi mucenje, imam uzane gume...
 
Nazad
Vrh