Torpedo

Ne valja 200posto,ja sam bio uzimao neke remontovane to tek ne valja ,trazi drugi.....
 
Ja bi reko da je kengur :haha:
10ztuu1.gif
 
Remontovao sam AC pumpu i od dve napravio jednu. Zamenio sam i ventile na jednom napukla gumica i vukao vazduh zato je muljala
naftu.Evo kako to izgleda
img0086.jpg
img0085.jpg


Gumica u ventilu
img0090.jpg
 
I jel upalilo ćereslo???

Nisam je još stavio na traktor. Naručio sam novu ta će ići na traktor a ovu ću isprobati pa ako radi biće za rezervu.Malo sam se igrao a delovi su od druge pumpe sa čašicom koja se malo razlikuje jer je za IMT539. Nos joj je nešto kraći i isto je ožuljan iz tog razloga neću da rizikujem.
 
Imam i ja jedno pitanje u vezi hidraulike na t-75 imao sam problem grijalo se kuciste hidraulike pa sam promijenio razvodnik i gumice i to sam rijesio ne grije se vise ali nece da podize kad je u pitanju fino podesavanje ili kako se vec zove poziciono samo hoce u ovom drugom polozaju ulje sam mijenjao kad i razvodnik i ne fali sta bi mogao biti uzrok?
Ajmo torpedasi moze li ko da mi pomogne?
 
Danas poceo da dihtujem motor. Skinem podizace ventila i one njihove cevi, kad ono od 6 cevi samo jedna valja ::jako_besan:: Sve ostale pokrivljene i popucale na lezistima gumica i normalno tu pusta ulje. Da narucim to mogu tek u ponedeljak i da mi stigne u utorak, pa tek tad da to popravljam. Danas cu da mu radim instalaciju jer ima samo prednja oborena svetla:osmeh:
 
hvala na odgovoru dvoumio sam se između 19 i 22 trenutno sam stavio od kombajna fahra 1322 tandem pumpu al nije nova i nisam baš zadovoljan spora je u dizanju a i volan uspori jako na ler gasu i pjeni mi ulje u hidrauliku dobava ulja je slaba bar mislim pošto se obje napajaju iz jedne cjevi
na TD55 je 19 litara i radi samo tako
evo koja fotka td 75 u stanju kakvog sam ga kupio dobit če naravno kompletno zatezanje bora
DSC_0535.jpg
i koja fotka 55-tice od ovog proljeća


i na kraju reklama iz 70-tih


i jedno pitanje još
koliko kod vas dođe prednja plastična maska kod nas je oko 11o eura nije bilo dečkiju iz knd-a sad trečeg u rumi?
 
Nazad
Vrh