Teske drljace

Ravno je ko tepsija. Odoh ja da konkurišem a zeko neka vidi kako će😁.
 
Gotovo je spremio sam se i krećem, ako je velika ima brusilica i aparat, nevrijedi ispustiti priliku.
 
Predračun će biti danas gotov, sutra konkurišem. I ovi iz Fopa kažu da može 75 ks al sporije. Zaboravio sam da ima opcija osim brusilice i skidanje krila pa ostaje 2 m. Moj dio isplate je oko 1950 e.
 
Samo kažem kao opciju koja je zadnja u redu. Prva opcija i najbolja je ako može ići 7 km/h jer ja posle drljače pripremam sa Rd, i treća opcija je prodaja posle 3 g.
 
Nebi bilo dileme tada bi tačno znao koja dimenzija treba 😀, ali nadam se da će moći, dok ja podrljam 1 ili 1.5 ha taman da se zeko ugrije, jedino ako se ne zakopa na uvratinama 🙄, samo prvo da sačekam Mađare da vidim kakvog će biti raspoloženja.
 
Miladine, ako madžari čitaju ovaj forum, biće zbunjeni, neće znati koji tebi priključak treba i koje veličine.
 
Prijava na konkurs je krenula, interesantno da sam odluku za drljaču donio za 10 min 😇, a dali će biti velika, pa i devojke se ne žale na višak😜
 
Неки мој резон је да ако купујем нешто, купујем да може да обави посао у најтежим условима рада у које могу да доспем. Ако може од 2,5 метра - ОК, а ако би можда могло и 3 метра, али спорије - батали. Некако ми жао да арчим трактор преко мере, а знам да ми не би било лако да се "искашљем" за нови или за којекаве велике поправке.
 
Traktor neće biti sigurno preopterećen, nisam od onih koji sili mašinu, napravićemo da mu bude taman, znam ja da je za njega 4,1m malo veći zalogaj ali ja nisam imao opciju za manju drljaču. Samo za plug ja nisam imao uslov za Mađarske subvencije pa je drljača tu upala neplanirana da bih ostvario uslov za konkurs, pa mi to dođe kao jednim udarcem dvije muve.
 
Neznam šta je tu problem da se skrati pomalo sa obe strane i da se dovede u optimalno stanje za vučni potencijal traktora. U slučaju kasnijeg pojačanja traktora samo se ranije uklonjeni deo vrati.

Poslato sa PPA-LX2 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh