Tanjirače

Po mom misljenju da, ali kao sto sam rekao malo. Nisam mislio da recimo 100ks vuce 3t i 30 diska. Ali recimo oko 150ks vuce 3t i 30 diska.

Poslato golubom pismonosom
 
Po mom misljenju da, ali kao sto sam rekao malo. Nisam mislio da recimo 100ks vuce 3t i 30 diska. Ali recimo oko 150ks vuce 3t i 30 diska.

Poslato golubom pismonosom

Recimo da u mom kraju 130Ks ima na knap snage za Dravu 36 a da glat radis i ne brines treba traktor 160ks. Tara je kud i kamo teza tanjuraca i glomaznija od Drave tako da Taru 28 sa 100-120ks traktorom zaboravi...
 
Мањевићу ја ћу ти продати моју бесонову, све што треба да урадиш је да јој скинеш 4 диска са 4 батерије и добијеш тањирачу од 24 дискова. Таман за твог дојцику, да се зеленко игра са њом....

- - - - - - - - - -

А може и трактор у пакету са њом....
 
necu X tanjiracu. zato sam i odustao od one Quivogne, sto sam trebao jesenas da uradim zamenu. Ako se mozda secas.
 
imam tanjiracu 28 diskova Z-728 zmaj kupljena nova u mbv vrsac pre 4 godine dal bi neko menjo za manju 24 diska meni je teska imam kejsa jx 95 vuce je al mu je teska pa bi uzeo manju i laksu
 
Skini 4 diska. Ne moras da kratis osoovinu. Nego nadji negde istrosene tanjire, pa ih skini samo koliko je tuljak, da dodju kao podloska da bi mogao da zategnes maticu. Ako si me razumeo sta sam hteo da ti kazem.
 
I sta skines 4 diska i traktor ce da leti ?Mi pricamo da traktor ide 10km/h i da je maksimalno ukosena i da recimo kada je neuslovno nepati se,a boli me uvo sta ce selo da prica ko ima najvecu tanjiraču.
 
Ja sam jesenas vukao tu Zmajevu 28 diska sa belarusom 82 u kukuruzistu.Potpuno zakosena i rus je vuce bez problema.Drugi prohod isto potpuno ukosena problem, je sto zaglavljuju baterije zbog zemlje inace bi je vukao.Zanimljivo kolega ima tanjiracu polutesku fero coop od 24 diska i sa starijim Fendom od 105 ks jedva je vuce.Traktor opterecen vidi se,i bas se cudio kako ja ovu lako vucem.Fend u nekoj solidnoj snazi kao moj rus e sad da li je do ugla diskova,tuljaka ili vec cega nemam pojma.
 
ja je vucem skroz zakosenu obe baterije vuko je sa belaruso 820 islo je nekako prodam rusa uzmem kejsa 100 konja aj jaci je kad ono prc bolje rus je vuko kejs bega u stranu lagan pozadi **greška li ga trebaju mu tegovi na zadnjim tockovima ide kad je suvo kad je vlazno nije mu bas svejedno a drugi prohod samo kad ispravim malo baterije al retko kad ga uradim zato sto je jednom dovoljno tone sejalica
 
Imao prilike da vidim kako 82 vuce tu zmajevu tanjiracu, dim se vidi na 1 kilometar, mislio prvo da se rus upalio ali vidim da se ovaj jos mili :haha:
A vidio kako 82-ojka vuce i dravu , al po asfaltu.
 
I sta skines 4 diska i traktor ce da leti ?Mi pricamo da traktor ide 10km/h i da je maksimalno ukosena i da recimo kada je neuslovno nepati se,a boli me uvo sta ce selo da prica ko ima najvecu tanjiraču.

Pa on prica da mu je velika tanjiraca od 28 za 95ks, da hoce 24 diska za 95 ks. Hoce manju tanjiracu covek, a ne vecu da bi pricalo selo.
 
Nazad
Vrh