Svetsko Prvenstvo u fudbalu 2010

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tako je tečo,mi smo im noćna mora samo ako hoće da priznaju
 
KishRobert je napisao(la):
al' je ovo i derpe,al' mi ide na ganglije....
prosta-matematika-12199.jpg
Stvarno je kretenčina nevidjena,zezno je i Milojka Pantića.
 
Ma kakav MUTE! Treba jedan veliki muvopič pa raspizditi po celom stadionu! Jbt život, kakve oni imaju zunzare tamo! :haha:
 
Sportske komentatore treba ukinuti ,samo mlate .Cak iako ne mlate u pocetku , kad se pojave , kasnije lupaju ko prazan дреш
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zKGQKk9bFzQ&feature=related[/youtube]

Šta li će izmisliti sada za naše? :haha:
 
Sta mislite o daljem ishodu utakmice:poluvreme 1-0 za nas i igrac vise...Hoce li nasi znati to da iskoriste?
 
dobro je kako je moglo biti ... a antic je ponovo napravio gresku , umesto da izvede Zigica i uvede Lazovica on izvede jovanovica....
 
Na ovaj rezultat se ne bih kladio u tri zivota, moram da priznam MOMCI SVAKA CAST................
A ono igranje rukom ::sramota::
 
Attila M. je napisao(la):
Izgubili - izgubili. I šta sad? Zna se da skoro svi naši timovi prvu utakmicu izgube jer im euforija udari glavu, ali onda kad se malo olade, drugu utakmicu dobiju.

I da čujem? Ko je bio u pravu? :D
 
Sto sudiji?Bio je objektivan,mozda nije morao nasima dati toliko kartona :ppozdrav:
 
RASA02 nije morao ni njima dati 1 do 2 kartona al isto tako i Ivanovicu sve ok sudjenje predobro bas mi se dopada kako sudili... Vidic nemoguce krajnje glup potez na SP neverovatno al ok izvuko ga Stojkovic ... idemo dalje :ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh