svastara

Pa jedna moj kolega svake godine nabavlja te vakcine iz Ceske,za svoje kunice pa mu ja kazem da i meni naruci,40 doza 22 e tj 40 kunica moze da se izvakcinise sa njom...meni treba 20 a ostalo sam rezervisao drugarima koji drze po 2-3 kunica,tako da mi nece nista ostati...A verovatno ce da bude u nekim Veterinarskim stanicam tih vakcina!

Jesu to one što štite i od hemoralgije?
 
Ok zamislite prostoriju sa 3 strane, 3 zida zatvorenog tipa, znaci nema prozora, e sad nasuprot vratima tj toj praznoj strani na tom zidu ide jedan ventilator dole jedan gore, oba izduvavaju vazduh tako da samim tim bi trebalo da se stvori protok vazduha da udje novi.
Kisa danas nista od kaveza, imam fore 5 dana da nadjem pravu zicu u NS za pod kaveza, Pero daj neke kontakte. Ovi sa farme cincila navodno daju garanciju na njihovu zicu 10 godina jer je varena pa onda 3x cinkovana. Ali problem je sto imaju samo okca 19x19.
 
Jel kunic koji prezivi miksomatozu postaje imun na nju do kraja zivota ili je moze ponovo dobiti?
 
Novi Sade eto me.... Do nedelje radim u NS ako neko sazna za zicu neka pusti poruku ili neka me cimne ili neka posalje na facebook.com/ztepic poruku

ili broj moba 062 221 898

Do petka cu valjda naci zicu pa ce moji doci i kupiti je i odneti kuci pa kad se vrnem kuci 1 dan se naspavam i radim taj kavez.
 
Ja sam uzimao zicu u nekoj gvozdjari u NS neznam kako se zove ali nalazi se na izlazu Novog Sada prema Rumenci preko puta Master grup centra (ovlasceni servis i prodavac za reno automobile) i odmah pored prodajno izlozbenog salona za Nisan automobile.
Imaju svakakve zice a i ako bas nemaju mogu da nabave pa probaj!
 
Zica 4x1cm jel odgovara za pod kaveza, to je punktovana zica, debljina je ok, ali me interesuje da li odgovaraju rupe? Tabla 2x1m kosta oko 1000din.
 
Ja sam koristio Lmx uredjaj za komarce dopune su kostale 120din 30 komada a traju 12 sati svaka a uredjaj 115 din.
Uglavnom nije mnogo ni za dzep ali nema ni jednog komarca.
Meni je nezgodno sto nemogu da nadjem laku u Cacku inekciju pa moram da narucujem iz Bg ili NS.
 
@crni tekir Pitao sam jednog odgajivaca drzi hajkome i on mi je rekao da nema problema sa zicom, upitanju su iste dimenzije. Naravno ako nadjem 1,5cm razmak nju cu i uzeti.
 
zec.jpg

dal je ovo moguce? ili je neka fontomontaza.
showthread.php
 
Nazad
Vrh