Superkoncentrati

Nikola.KV je napisao(la):
Danas sam uzeo grover,25 kg 1170,00.Ostale cene cu da uzmem ujutru pa ti javljam.
Pa to je 45 din po kilo, aaaaauh bre!
Kod mene Pantelic grover 20/1 740din ili 37 din po kg ali stim da kod nas je cena niza za 8% zato stoi nemamo pdv, znaci da u Srbiji ne bi smeo da predje 40 din.....
 
Jeste druze,ali koliki je prirast sa Pantelicem?Sutra popodne ih merim,imali su 11 kg na odbicu,pojeli su po 35kg koncetrata,pa cu da svedem prosek.Ali mi ekstra izgledaju.
 
Neko je pomenuo da hrani Ibeka Panto koncetratima.Kako se pokazao?Daje mi ga covek na nekih 36 din/kg,uz odlozeno na 3 meseca,pa mi zvuci interesantno.Ja sam hranio Inberg garnulicama,ali gotovim nikad.
 
nisam hranio groverom nego samo sa tim SPP počeo sam da ih prihranjujem od druge nedelje,odlučio sam ih sa šest i imaju oko 18-19 kg prosek.Od druge do šeste nedelje su mi pojeli 50kg. tog startera njih osam.
 
Sinoc sam uzeo prvu turu Ibeka-Panto programa.Evo cena pa mi recite kako vam se cini.Nije reklama za proizvodjaca,ovo su cene za mene:
Dojare 40kg 1220.00din
Starter mlecni 20kg 850.00
Grover 20kg 760.00
Za produzeni tov 40kg 1050.00
Ako uzimam vecu kolicinu cene idu dole za jos par dinara.
 
Nikola.KV je napisao(la):
Sinoc sam uzeo prvu turu Ibeka-Panto programa.Evo cena pa mi recite kako vam se cini.Nije reklama za proizvodjaca,ovo su cene za mene:
Dojare 40kg 1220.00din
Starter mlecni 20kg 850.00
Grover 20kg 760.00
Za produzeni tov 40kg 1050.00
Ako uzimam vecu kolicinu cene idu dole za jos par dinara.
Jel u pitanju Mirko iz Jovca?
 
Nemoj da mi namigujes! Vodi racuna kako se pogadjas, cena, rokovi placanja, nacin placanja itd...
Salim se, koretni su, radio sam sa njima kada je SANO pravio pauzu sa uvozom zbog administracionih problema. :ppozdrav:
 
Nije valjda da mislis da ti se nabacujem? :haha:
Placam iskljucivo kesom,mada su oni ponudili odlozeno.Kako ti se cine cene?
 
Ljudi umalo da userem motku sa Inbergom.22 kom,odmah kupio kompletno sledovanje,i poceo sa prihranom kao i uvek.
Gledam ih,slabi,nenapreduju,al rekoh svaki dan ih gledam pa mi se cini.Par dana nisam bio kuci,kad dodjoh umalo nedobih srcanu kap(iliti infarkt miokarda).Oni gotovi da lipsu,ledja poispadala,beli,cupavi,muka da te uhvati.
Uzeo Gebi 20% i sad su vrhunski.
 
Da li je neko koristio koncentrate "Farmer" iz Svilajnca?Zanima me kakvog su kvaliteta,ako neko moze nesto da kaze. ::pomoc:;
 
ja Koristim Milkivit drugar mi donosi iz Nemačke u original pakovanjima,a razlika izmedju našeg i njihovog kao **greška i glava. Pa Srbin nebi bio Srbin kada nešto nebi izjebo,izmuljao,izmiksovo pa čak i pomešao
 
Nazad
Vrh