Suncokret 2024

Bio malo u obilazak posle oluje od pre neki dan.
Syngenta Sureli.
117d0ab09879dddfc48ecf5bf07b9609.jpg
8443179ace14aaf97487b785831a65f7.jpg


Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Kondi ima ga i ovakvog da li će preživeti vibalu 0,5lit/k
j
20240606-190459.jpg
20240606-190427.jpg
 
Poslednja izmena:
Ako ti nije hitno javicu ti ja kroz nedelju dana xd ,juce sam prskao njivu gde je jako nejednak suncokret sa 1l/ha viballa ,ima i ovakvog sa slike cak negde.To je zato sto je nicao ispod palamide,sejano u dzunglu korova,prskano totalom odma nakon setve ali gde je bilo jako gusta palamida tu se i sporije susila,suncoket nikao ispod nje i ona ga jedno vreme gusila ...Sad ako bude ubuduce jos takvih dzungli od korova ,prskam totalom pre setve,i setva bar nedelju dana posle tretmana.
 
nemam iskustva baš sa suncokretom i vibalom i ovde je bila jedan deo u džungli od sirka kilavo i nejednako je nicao ,mislim da su uvalili staro seme
 
Шта би могло од фолијарне прихране дати сунцокрету да мало ђипи и крене, нешто ми се учмавао на једној њиви,а данас би прскао вибалом па да му дам и мало инфузије?!
 
Ja nisam koristio ali cuo sam od par ljudi da kad rade sa Vibalom ubace Megafol i suncokret jako malo boluje.
 
Ako ti nije hitno javicu ti ja kroz nedelju dana xd ,juce sam prskao njivu gde je jako nejednak suncokret sa 1l/ha viballa ,ima i ovakvog sa slike cak negde.To je zato sto je nicao ispod palamide,sejano u dzunglu korova,prskano totalom odma nakon setve ali gde je bilo jako gusta palamida tu se i sporije susila,suncoket nikao ispod nje i ona ga jedno vreme gusila ...Sad ako bude ubuduce jos takvih dzungli od korova ,prskam totalom pre setve,i setva bar nedelju dana posle tretmana.
ukezečilo se sve od jučerašnjeg prskanja i korov i suncokret uglavnom i taj mali i veliki isto su otpustili listove mislim da će to sve biti ok
 
Шта би могло од фолијарне прихране дати сунцокрету да мало ђипи и крене, нешто ми се учмавао на једној њиви,а данас би прскао вибалом па да му дам и мало инфузије?!
Fitoreft speed s ili ecobooster.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Na ovim slikama suncokret fenomenalan i još svi kao jedan, poređani kao vojnici, svaka vam čast. E sad da li vam je cela njiva takva ili odaberete za slikanje deo gde je sve tip-top...? Kod mene ga ima od 5 cm do 105cm.
 
Na ovim slikama suncokret fenomenalan i još svi kao jedan, poređani kao vojnici, svaka vam čast. E sad da li vam je cela njiva takva ili odaberete za slikanje deo gde je sve tip-top...? Kod mene ga ima od 5 cm do 105cm.
Ista situacija i kod mene, jedan veci jedan manji, negde rasti normalno negde stoji u mesto
 
Nazad
Vrh