Suncokret 2022

Le99 sejan 17.04. Sliku sam objavio pre dva dana ali je bila nestala, posto sam nov na forumu pokusacu opet, valjda ce sad biti okej.
1b9c84b846f12f91deb8a927b19c1c52.jpg


Послато са SM-A336B помоћу Тапатока
 
Eh...jeste lepo izgleda,ta druga slika je od prosle godine,lepo je i on izgledao,a prinos je bio iz horor snova i filmova.Zato sam i postavio slike,nekako iz iskustva sa suncokreta postanem skeptican za bilo kakve solidne prinose cim nalazim suplja i nepopunjena zrna.Ne kazem,voleo bih da je takav na svim povrsinama,ali samo na oko 30-35% je dobar,valjda,videcemo u zetvi,ostatak je dosta losiji,samo u taj deo atara ne idem jer kukuruz ce za vrsidbu jos malo,pa mi se bas ne gleda ta beda,mada djavo ne da mira,mozda i odem,jos sam mlad nije opasno po zivot xd.Inace ovo je parcela sa koje sam vec postavio jednom slike,jer pored nje prolazim stalno kad idem u obilazak soje ,koju sam naravno danas obisao zbog grinja,a bolje da nisam,nisam nista slikao toliko dobro izgleda.Da sam znao kakva ce usr.. biti godina stavio bi sve psenicu ili suncokret,eh kad bih znao sta ce biti unapred xd,bio bi sad na karibima na privatnoj jahti jel.?....
@Matić Nije margarin :),taj,tj ne cela parcela, je dobio fungicid kao ogled,a razliku inace ne vidim ,i neke mikroelemente,i razliku isto ne vidim :osmeh:,ko bi reko....samo je zemlja u pitanju,tj potez valjda, i dosta djubriva.Ja sam za razliku od mnogih jesenas i na prolece povecao kolicinu djubriva na svim parcelama,na nekim poprilicno ....mnogooo dobra ideja na ovakvu godinu :sjasi:.
 
Nije bas tako strasna susa bila kod vas prosle godine cim si ti mogao na ove cene da povecavas dubrivo ove godine
 
Nazad
Vrh