Suncokret 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
I ja sam jice posejao Kondi na 23.3cm, dubina 5-6cm i uradio Gardoprim 2l/kj + total 2l/kj

Da li je mnogo 3 litre po kj Gardoprima? Izvukla mi prskalica na dva lanca po 6 litara dok se nisam ustelovao pa se brinem da mu ne bude mnogo.
 
Ljudi koliko ste platili vrecu edisona sindzentu? Meni naplatili 28000 za kes nesto mi to mnogo kako je kod vas?
 
Da li je mnogo 3 litre po kj Gardoprima? Izvukla mi prskalica na dva lanca po 6 litara dok se nisam ustelovao pa se brinem da mu ne bude mnogo.
Slazem se sa Shaletom. Lane sam kukurz udario punu dozu pa onda duplo jer su dizne bile lose a kupio polovnu prskalicu i nista mu. Od onda nemam strah od jacih doza, samo paziti na naredni usev zbog rezidua.
 
Ostalo jos 20-ak% suncokreta koje cu posejati koliko vidim po prognozama mozda i u subotu.Nesto mi sumnjive prognoze,smanjili su padavine,nadam se da ce pasti bar 6-7 litara,poprilicno je suvo po psenicama.
 
A kažu da je nizak rastom, ja ga zbog toga uzeo ove godine.Da li sam se zeznuo ili ne ostaje da se vidi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh