Suncokret 2022

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imali neko iskustva mas 85.SU ne bih više sejao pionir le99 suviše lak najbolje prinose sam postizao sa mas 97 A i do 4700 po hektaru
 
Ima li neko info o ceni semena Pioneer hibrida suncokreta?Ovde kod nas još nema semena i ne znaju ništa.
 
Jel zna neko o promociji kod singente, cuo sam da doniraju kupcima suncokreta neku sumu novca direkt na racun?
 
Da 800 dinara po vreci. Dao licne podatke i broj tekuceg gde ce prebaciti novac. Kad stigne seme verovatno ce traziti neki dokaz o kupovini dal kod sa ambalaze ili racun i tada lezu pare.
 
Чекај, шалу на страну, да л' ово што пишете значи да су ови из Синџенте у малопродају избацили и сунцокрет? Питам јер пре недељу дана, када сам узимао УРЕУ, семе сунцокрета је било на статусу "није још".
 
Jos pre nove godine su trazili da narucimo seme ako hocemo. Posle nove godine trazili podatke da bi ostvarili taj popust. Jos nam nije stiglo seme.
 
Za ove pare od Syngente mora da se potpise ugovor sa njima sa nekim kodom, i onda te kod sa semena skeniras i posalje se i onda cekas pare I kao treba da cuvas vrece 3 meseca zbog kontrole ili vracas pare ako sjebes.
 
Јутрос сам из апотеке у суседном селу пар кеса 150К "Синџентиног Дијамантиса" по 23 'иљаде за кесу. За ове керефеке са кодовима не рече нико ништа, нити сам се ја сетио тога док нисам отворио ову страницу.
 
To nije puno novaca. Ja ne mogu naci pojedine cl i clp hibride mimo paketa, ako neko ima informacije moze u pp.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh