Suncokret 2017

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam juce skinuo 2.5 lanca neome opet 1200kg/kj. Imam 2 lanca neome na strnjistu posejeano ako ne prebaci 1500 kg po jutru bes je u **greška. Bolje cu proci sa barolom ove godine. Jel skidao neko one saten union hibride, kakvi su prinosi?

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Ima jedan ogled kod nas,bio sam na motoru u prolazu ,jadno izgleda ako idem slikaću opet.Mislim da se ljudi raduju samo kad kupe SU seme jel je u pola cene od SY .
 
I mi predvece skinuli parcelu 4,5kj oko 1500kg/kj kondi.
Drugar mi skinuo jer moj kombajn spreman za Lucerku, i neka slika.
slike.php
[/URL] [/IMG]
 
Poslednja izmena:
Kod mene jos niko nije poceo da radi suncokret, a video sam par zrelih, ali zelenih ima jos vise. Moj Pionir le99, bice za sledeci vikend, mali 120-150cm, glavice sitne...
Kaze mi tata da se cuo sa prijateljom iz Izbista, kaze covek da ima oko 2 tone po kj, sa vlagom preko 15
2017-08-12-14452.jpg
 
Dusane ni kod mene Kondi nije mnogo visi od metar i po,3 godina kako ga sejemo,mislim da je ove godine najnizi do sada.
 
Pokoseno 12kj drzavne zemlje. Zemlja 5 i 6 klase. Ima dosta oaza slatine. Prinos 900kg po kj. Naplativog . Hibrid le 25. Vlaga 9-10 primese 8% Suncokret 90% zelen. Za razliku od Neome lako ga radi kombaj, ali toliko praznih zrna iza kombajna to je nenormalno. Neoma radjeno 3.75 kj vlaga 9% primese 8, prinos 1200 kg po kj. Zemlja peskovita. Sklop je jedino sto je valjalo, mislim sve sto je niklo na 21cm sve smo o kosili. Nepamtim tako dobar sklop biljaka. Ali dzaba sve, kada nema prinosa. A ni cene

Nada poslednja umire.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh