Sumadijski poljoprivredni sajam u Kragujevcu

Učlanjen(a)
14 Jul 2013
Poruka
1.494
Ime moje, rado bih ti bio sofer da bi mogao da se opustis i nazdravis sa momcima, ali idem motorom preko Trstenika, poslovno... Nazalost... :( :(

Paracinac83

Član
Učlanjen(a)
16 Maj 2012
Poruka
640
Ako neko ide u petak, bicu tamo, mozemo da popijemo po koje :ppozdrav:

Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
15 Avg 2015
Poruka
2.558
Trebalo je da dodjem danas, ali je ipak iskrslo nesto, i to nesto jako lepo. Drug iz detinjstva dobio cerkicu, pa casti. :)
Dolazim sutra oko podne, ko bude tu, mozemo da se sretnemo na pivu, ovaj kafi. :ppozdrav:

Učlanjen(a)
28 Mar 2016
Poruka
453
Danas sam bio na sajmu poljoprivrede, mogu reci samo reci hvale. Sjajne masine, neke skupe neke jeftinije, ali vrlo korisne, nemam reci. Posebno bih izdvojio stand NS seme, ljudi su bili veoma gostoljubivi,dobili smo dobre savete za setvu kultura 2016/17. Stvarno svaka cast. Posebno su me iznenadile masine iz standa FPM Boljevac,Agropanonka i New Holland.
Steta sto neki nisu bili, nebi ste se pokajali.. :osmeh: :ppozdrav:

Učlanjen(a)
14 Jul 2013
Poruka
1.494
Super slike..
Ja svratio juce na kratko, obisao sve i uslikao, pa evo i materijala, uglavnom traktori, koji su po meni 80% zauzimali na sajmu..

Domaca artiljerija

I onaj koji me je najvise odusevio

Generalno, sajmom sam se bas iznenadio.. Svake godine sve vise izlagaca i sve je veci sajam, ali fali ono na cemu su organizatori krivi, losim marketingom imaju mali broj posetilaca.. Jednostavno, ljudi nisu obavesteni o sajmu, u smislu kad, sta i kako...

Učlanjen(a)
15 Avg 2015
Poruka
2.558
Nemam vise sta da dodam, sve ste izbacili. :ppozdrav:
Organizacija traljava, ali, raste sajam iz godine u godinu. Mene su odusevili ucesnici koji se bave ovcarstvom, tj. njihove ovce su me odusevile. Dosta ih je bas iz naseg kraja Vlade.
Ovom Solisu sto je za njega zakaceno Sunce juce jedan moj poznanik slomio zadje staklo. Krenuo da ga dize, a nije umeo da zaustavi podizanje, i TRAS! :haha:

vladimir92

Član
Učlanjen(a)
13 Sep 2011
Poruka
2.573
:haha: Danas je sunce stajalo na zemlji,a staklo nisam primetio da fali.
Nisam zagledao ovce,a i ne razumem se mnogo,tu je Rajko da nam prenese utiske.
Ovu sam zaboravio.
image ru

Učlanjen(a)
15 Avg 2015
Poruka
2.558
Ovo je sve, stvarno, maltene su mi sve slike iste kao vase, a ne bih da se ponavljam.

Bukvalno ih je uhvatio na galamu, izasao iz traktora, i otisao. Nisi ni mogao da zapazis staklo, nema ga. :haha:
Nisam ni ja neki ekspert, ali poznaje se da se desava nesto, valjda ove subvencije guraju malo to.

Vrh