Subvencije za mlečno govedarstvo

Malo pre sam zvao mlekaru kojoj predajem mleko premija ce biti uplacena danas ili u ponedeljak ujutru.
 
U petak sam zvao Sabac i rekli su mi da su resenja (subv po grlu drugi deo ) uradjena i poslata na isplatu ali para u trezoru nema cim bude para bicemo isplaceni, takodje sam pitao i za premiju za mleko rekli su da je mlekara Granice predala svu dokumentaciju i da ce isplata biti sledece nedelje.
 
Danas sam dobio rešenje od ministarsva da mi je odobrena premija za tri junice iz četvrtog kvartala obično kad stigne rešenje stižu i pare e sada će da vidimo dali će i ovog puta da bude tako ušta sumnjam
 
Postovani gospodine Petrovicu zamolio bih vas da vise ne obmanjujete ovaj narod, kako ste isplatili ovo uplatili ono kako dajete kredite sa 6% kamate nego da pogledate gde je zapelo oko isplate premije za mleko,gde su novci od druge polovine za priplodna grla, sta je bilo sa isplatom za prvotelke? Ovom napacenom narodu trba svaki dinar pred setvu a nevasa prazna obecanja, voleo bi da vas licno upoznam i provedem kroz moj jedan radni dan .
 
  • Like
Reagovanja: siz
Prekjuce mi stiglo resenje za jednu prvotelku a od para za sad nista.
 
Fala ti gospodine Petrovicu uslisio si nase muke, e sad krecemo opet iz pocetka posto se blizi kraj prvom kvartalu.
 
Nazad
Vrh