radashin
Član
Mislim (nisam siguran) da vraćaju refakciju za oko 70% iznosa akcize. Kada je akciza umanjena za oko 20% umanjen je i iznos refakcije. Kažem, nisam siguran, ali mislim da je tako.
A to što je ministar obećavao 57 dinara, zaista ne bih komentarisao.
A to što je ministar obećavao 57 dinara, zaista ne bih komentarisao.




