Subvencije u poljoprivredi za 2018 godinu

Zašto ne treba vraćati zemlju bivšim vlasnicima ako se ne bave poljoprivredom.Pa to je njihovo vlasništvo koje su plaćali teškom mukom njihovi pretci i ko ima pravo da im to uskrati i da im kaže šta oni da rade sa tom zemljom.Neka je prodaju ,izdaju ,rade sami ali je to samo njihova stvar i njihovo vlasništvo.Ni ja nisam imao zemlje dok mom ćaletu nisu vratili 14,5 ha koje su bespravno uzeli komunisti,zato što deda nije hteo da im da onu obavezu.I sad ja radim tu zemlju,i mogu Ti reći da se ne bih postideo 80% poljoprivrednika kojima je poljoprivreda osnovna delatnost.
To je moje licno misljenje i ostajem pri tom.
 
@coci64

Nemam ništa protiv tvog mišljenja,samo sam pokušao da objasnim situaciju koja se dešava,zašto ne bi pustili da ljudi kojima treba da se vrati zemlja odluče šta će da rade s njom.Usvakom slučaju ne mogu je nigde odneti.:osmeh:
 
Pa sami oni se nude da placaju 300 evra po jutru ,jer mi manji nema sanse da se uklopimo u tu racunicu

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
..............................,šta ima veze ,šta je da je,ja se pitam zašto npr. Grubanov nije bio u emisiji,sa onom njegovom grubom facom,meni on lik do jaja,ili oni Jakšič.
Čovek je mekan za vake drakule i tačka.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nije mekan uopste nego previse pametam, ja sam ga licno upoznao na barikadama kao dosta vas ovde na forumu. Nazalost se prodao kako vi kazete samo ako je polovina istina ono sto je Risticevic naveo sasvim je dosta. Tako je isto prosao i Ivkovic teraju John Deere preko 200 ks a tad pre 8 god. u junu imali stare skrntije. E zato bracala moja nema ko da nas vodi na barikade pa da opet zablokiramo Temerinsku petju na 10 dana odmah bi krenuli sa isplatama subvencija!
 
Ja mislim da mnogi koji se bave poljoprivredom nisu svesni da u buducnosti ako se
ovakav odnos drzave nastavi,nema nista od rentabilnosti proizvodnje,ovo vodi u ponor,cene,trziste,monopoli,subvencije smesne,buducnost nimalo svetla
 
Ja mislim da mnogi koji se bave poljoprivredom nisu svesni da u buducnosti ako se
ovakav odnos drzave nastavi,nema nista od rentabilnosti proizvodnje,ovo vodi u ponor,cene,trziste,monopoli,subvencije smesne,buducnost nimalo svetla

To je sve politika,nista nije slucajno.Svugde u svetu je plata guvernera CB najvisa ili medju najvisim u drzavnoj upravi,to je tako jer je guverner izuzetno bitna funkcija sa koje se de facto odlucuje o ekonomiji zemlje.Ko je kod nas guverner?
Obzirom ko sedi u Vladi Srbije i NBS,jasno ispada da Vujovic jedini poznaje materiju,a covek je stigao iz Vasingtona iz Svetske banke...
 
Nazad
Vrh