Subvencije poljoprivredi za 2014

Da li mozemo tuziti drzavu zbog kasnjenja sa ispatama????
 
Nema od toga ništa,mislim i da neće biti uplata dok ne završe sa rebalansom budžeta,bar je tako bilo ranijih godina.[video=youtube_share;6TzmmURlmjw]http://youtu.be/6TzmmURlmjw[/video]
 
Danas predao za gorivo i djubrivo.Rekao cika na salteru,nema isplata dok nebude uradjen rebalans budzeta,a rebalans ce biti u decembru,znaci tek sledece godine pare:osmeh:

Djubrivo SSP primljeno bez problema,gorivo primaju racune samo gasno ulje 01 i cist euro dizel,neprimaju racune ako na fiskalnom racunu uz euro dizel pise jos nesto.
 
Ne primaju ako pise recimo euro diesel max motion, ili evro diesel evo ali primaju ako pise evro dizel L. Moji racuni sa ovim L su prosli.
 
Prosli racuni od loz ulja,e da ga jeb..m trebao sam ja predati moje racune od zejitina iz tempa sa sve popustom na kolicinu:haha:
 
Kazu da je rebalans u cetvrtak 18.septembra ,e sad videcemo da li cemo upasti u ovaj rebalans ili mozda onaj u decembru
 
Ode ministarka pod led. Jos jedan(dna) u nizu, sad vec ozbiljnom. Menjaju ih kao carape, mada u principu ni svrhu im ne vidim kad jedan covek zna sve :osmeh:
 
Da li je neko slusao novog ministra fin. Cuo sam da je nesto pricao o subvencijama za sledecu godinu. Imali nekih informacija o tome sta je najavio.
 
Sinoć u dnevniku bila je njegova izjava da treba ukinti subvencije onima koji imaju 100ha i više, i subvencionisanje zemlje uzete u zakup, dok je onaj lik iz fiskalnog saveta (-25% ) izjavio da su uopšte subvencije za zemlju čista glupost i da ih treba ukinuti...

I kao što napisa
Ovu temu mozemo lagano ispratiti do kraja, a novu necemo morati da otvaramo.

Izgleda da će biti da ko je dobio dobio, ostali kupi prnje i razlaz .....
 
Rekao je da ce subvencije biti samo na zemlju u vlasnistvu a ne i u zakupu,tako nesto sam cuo...


Vujović je kazao da država više neće davati subvencije za poljoprivrednike koji imaju više od sto hektara zemlje ili uzimaju zemlju u zakup.
 
Rekao je da ce subvencije biti samo na zemlju u vlasnistvu a ne i u zakupu,tako nesto sam cuo...


Vujović je kazao da država više neće davati subvencije za poljoprivrednike koji imaju više od sto hektara zemlje ili uzimaju zemlju u zakup.
Što je i jedini pravi način da se srpska poljoprivreda izvadi iz blata,pa ko pravi biznis od tuđe zemlje dvaput će da razmisli .
 
Nazad
Vrh