Subvencije poljoprivredi za 2014

Pa mi nismo dobili ni ovih 6000 predao 16.05. Zato sledece godine svi u red da predamo prvi dan Ostavljam i drljace i raonik i idem da cekam u trezoru.Pa ova drzava kao da voli redove jel kad svi navalimo prvi dan valjda ce nam svima isplatiti u isto vreme
 
Ma kakvi MInistarka je dala izjavu nikad brze do subvencija a ja ove godine nisam predo jos za naftu jel nikako da legnu pare da kupimo naftu
 
Pa mi nismo dobili ni ovih 6000 predao 16.05. Zato sledece godine svi u red da predamo prvi dan Ostavljam i drljace i raonik i idem da cekam u trezoru.Pa ova drzava kao da voli redove jel kad svi navalimo prvi dan valjda ce nam svima isplatiti u isto vreme

Ako kojim slučajem predamo svi 1. dan, onda će gledati prolazna vremena. Tako prvi dan isplate od 8.00-8.15 drugi dan od 8.16-8.30 itd...
Isto sam predao 16.05. jer nisam hteo da izgubim dan u redovima a posao čeka. Opet najbolje prošli koji nemaju stoke, posejali kukuruz i mogu čekati a bole ih du.e za Pištu što radi seno...
 
dogodine sirim satru 30 aprila pred trezor i cekam da se otvori posle prvog maja, kukali su da nema potrebe da se prave guzve i ja predao 15-tog oni sad stali na 13..
 
Nazad
Vrh