Subvencije poljoprivredi za 2014

I kod nas poceli sa djubrivom i gorivom, ko ima racune :osmeh:.
 
Izvinite, nije tema ali kad god otvorim poljoinfo, dobijam izveštaj o napadu virusa. Kod svakog je tako?

Dali je neko predao zahtev 16. maja i dobio subvencije?
 
Mene su danas zvali iz trezora, da mi kazu da donesem uz fiskalne racune od djubriva I otpremnice gde pise koliko je to ukupno kg, posto na fiskalnim pise samo urea 50\1 x broj vreca. Posle su me zvali kasnije ponovo I rekli, da ne moram da donosim, priznace mi i ovako. Ovo se odnosi na trezor u Bg. A za gorivo mi nece priznati neke racune od loz ulja, ili ti gasnog ulja.
 
Moram li da kupim 60 litara po h nafte i 300kg po h djubriva da bi mi bilo subvencionisano,ili na primer mogu i 40l nafte i 150 kg djubriva?Hvala
 
To mi je bitno,jer sam cuo pricu kao ako ne kupis 300kg djubriva i 60l po h nafte neces dobiti subveniciju za iste,meni ne treba 300kg po h zato i pitam
 
Pa ja sam cuo da je uslov za sticanje subvencija tj prava na dizel i fjubrivo da se kupi svih 60 litara nafte i svih 300kg/h djubriva,ako na primer kupis 200kg djubriva i 50l nafte ne dobijes ni dinar ni za djubrivo ni za naftu po h,jel me sad razumes?
 
Nazad
Vrh