Subvencije poljoprivredi za 2014

Jel i kod vas zajebavaju ovi iz trezora? Nas su zvali da ne valjaju računi od Gasnog ulja nego mora račun od euro dizela sa datumom pre 05.05.2014 da bi pokroli ovu količinu koju smo predali OVI SU POČELI STRAŠNO DA SERU. Prvo nevalja račun za veštačko đubrivo za koji i dalje čekamo šta će biti dali će primiti ili ne a sad počeli i sa gorivom.
 
Danas zvao trezor Senta , kažu nema isplate ni danas ni juče . Plaćali su samo u utorak . Nije znao kada će krenuti isplate .
 
U nasoj filijali (Pancevo) su stigli do 05.05. i 13 h , imaju jos sat vremena pa prelaze na 06.05. tako mi rece sluzbenica danas...
Pazi ti i sati igraju ulogu u ispalti nevrevatno koji sati i dani nek daju ljudim paare i tacka dokle vise zajbencije,dani ,sati prodje vreme oni nas malo zeke izgleda!Kakvi su to muvatori svetski ma to ni u svetu nema samo kod nas pozoriste odlicno odigrano na pozronici i publika nagrdjuje aplauzom iz zadnjih redova a ja sam u zadnji red,mozda je jos neko
 
Da li je istina da se sad predaju zahtevi za djubre i gorivo, a da se kasnije pravdaju racunima ??? Meni danas to rekla sestra koja radi u opstini.
 
Predaju se zahtevi za subvenciju u iznosu od 6000din, a za djubrivo 3000din i gorivo 3000din se isto predaju ali ti trebaju fiskalni racuni.
 
Danas sam isao da predam za djubre i za naftu i kada sam dosao rekli su mi da ne mogu da predam za naftu zato sto racuni od nafte moraju da budu svi od evro dizela ne sme da bude racuna od gasnog ulja.
 
A ja podigao vocnjak u novembru prosle godine, djubrivo kupio u septembru i to se ne racuna??? Jaaaako zanimljivo....
 
Danas sam isao da predam za djubre i za naftu i kada sam dosao rekli su mi da ne mogu da predam za naftu zato sto racuni od nafte moraju da budu svi od evro dizela ne sme da bude racuna od gasnog ulja.

To je nemoguce. Kod mene nisu priznavali racune gde pise: gasno ulje lako/ekstra...itd zato sto je to zapravo kupovina loz ulja. Ukoliko pise: gasno ulje 0,1 to sigurno priznaju. Bilo je svadje po hodnicima, jer su neki hteli da podmetnu ove racune od loz ulja.
 
Secam se da je neko pisao ovde da im je bitno samo da pise gasno ulje na racunu. Ja sam imao 100ak litara, ali ne priznaju kod mene.
 
Nazad
Vrh