Subvencije poljoprivredi za 2014

kolega, na javnom servisu RTS-a, nikad neces cuti kad se podnose zahtevi za sobvencije, kad je pocela isplata subvencija...samo nesto filozofiraju.
 
Nebih nista imao protiv da se odreknem jednog dela subvencija kao sto predlaze gospodin sevarlic koga inace kao strucnjaka bas cenim,ali uvek postoji ono ali, posto svi znamo kakvo je stanje u poljoprivredi nebi bilo lose da i neki na sopstvenom primeru da pokazu i dokazu da i oni sudeluju u tom projektu, pa neka se i oni odreknu jednog dela svoje plate u korist svih ljudi ne samo poljoprivrednika iz poplavljenih podrucja.
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/4...dreknu-pausala-za-pomoc-ugrozenima-od-poplava
 
http://www.rtv.rs/sr_ci/ekonomija/sevarlic-poljoprivrednici-moraju-biti-solidarni_490155.html... Za koga ovaj tako pametno zbori ?

Он је апеловао на пољопривреднике да помогну једни другима и то тако да се од субвенција које добијају газдинства са поседом већим од пет хектара, издвоји 4.000 динара по хектару у посебан фонд солидарности за помоћ угроженим пољопривредним произвођачима, без обзира на то да ли су регистровани или не.

Neka on zivi sa 5 ha , kad se odreknu razni politicki poltroni svojih dnevnica drkoshi sto su na drzavnim jaslama decenijama itd itd .. onda cu i ja !! Jos jedan gest kako nas gledaju poljoprivrednike , kao gradjane 4-og reda !
Eeee Deki...ne pomazes ti tim politicarima,nego seljacima gde je vecini 5ha misaona imenica.
 
http://www.rtv.rs/sr_ci/ekonomija/sevarlic-poljoprivrednici-moraju-biti-solidarni_490155.html... Za koga ovaj tako pametno zbori ?

Он је апеловао на пољопривреднике да помогну једни другима и то тако да се од субвенција које добијају газдинства са поседом већим од пет хектара, издвоји 4.000 динара по хектару у посебан фонд солидарности за помоћ угроженим пољопривредним произвођачима, без обзира на то да ли су регистровани или не.

Neka on zivi sa 5 ha , kad se odreknu razni politicki poltroni svojih dnevnica drkoshi sto su na drzavnim jaslama decenijama itd itd .. onda cu i ja !! Jos jedan gest kako nas gledaju poljoprivrednike , kao gradjane 4-og reda !
od kad ovi sto nisu registrovani dobijaju subvencije?ovaj Sevarlic nema pojma i kakve predloge daje to je sramota....sad treba i od ovih malim uzeti pare pa ovo je bilo i pod Beogradskom pasaluku a ko oce da dodeli nekom svoje subvencije to je njegova stvar i zbog cega su sad neki tvrdoglavi po tome....
 
Imaće vlast sad donacije i pomoći koliko hoćeš ali ako usmere gde treba nema potrebe za nikakvim akcijama ali toga se ja i bojim.Građani i poljoprivrednici bi sigurno dali ali je strah da li će pomoć stići onima kojima treba i teže se odlučuju.
Imali smo mi i Kopaonik gde je sirotinja bila po brdima i šatorima a pomoć se trošila....
U to vreme sam bio omladinski aktivista i skupljao sam dobrovoljni prilog sve dok mi jedan vozač kamiona nije otvorio oči.
 
Изгледа да се овде субвенције не смеју дирати, пре срце из груди него субвенције.
 
Ne smeju i ne trebaju.Ti tvoje daj ja moje NEDAM.Dve godine nam ih ukidaju jer ih trošimo ne namenski.E sad kad je guzici priprdilo zbog njihovih grešaka i bahatosti više nije ne namenski usmeravanje bilo gde.Pa ni ovo što je do sada skupljeno od donacija,SMS,uplata drugih država,EU neće završiti kod tog jadnog naroda ,a ne naše(vaše) subvencije.Ja sam protiv toga i to ovde jasno i glasno kažem.Nisam lažni patriota,moralista i humanista kao neki.Ja sam poslao do sada tri puta više pomoći nego što sam je ja dobio za vreme poplave 2005.Poslao jer sam hteo ,a nedam da mi neko otima, ono što mene sleduje bez moje saglasnosti i volje.
 
- - - - - - - - - -

Imaće vlast sad donacije i pomoći koliko hoćeš ali ako usmere gde treba nema potrebe za nikakvim akcijama ali toga se ja i bojim.Građani i poljoprivrednici bi sigurno dali ali je strah da li će pomoć stići onima kojima treba i teže se odlučuju.
Imali smo mi i Kopaonik gde je sirotinja bila po brdima i šatorima a pomoć se trošila....
U to vreme sam bio omladinski aktivista i skupljao sam dobrovoljni prilog sve dok mi jedan vozač kamiona nije otvorio oči.

opasni su ti vozaci kamiona...
 
Bruka jel ste zakjucali temu ili NE????Kakva je ovo zajebancija teme se zakljucavaju i odkljucavaju cim se nekom digne ona stvar!Drzite red na forumu pratite ko sta pise opominjete a radi se svasta jebe lud zbunjenog...:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh