Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Predao danas za osigurane useve,pitale me žene na šalteru jel sam mogo još malo da zakasnim,stigao sam 15 min pre zatvaranja poslednjeg dana.
 
Ja osigurao a nisam predao za povrat,castim drzavu.
Ja takodje dosao jutros guzva jbt nemozes uci juce cudo ljudi vraceno zbog nepotpunih polisa,a dosta nas je tek juce dobilo polise od jedne uvidjavne osiguravajuce kuce i najgore nikakva organizacija nema nikakvog reda ljudi ko marva se nabili na vrata pa ni uci,ni izaci i jos gore jedna osoba radi u kancelariji za celu Vrbasku opstinu!::jako_besan::
 
Dobio sam danas poruku iz PROCREDIT banke da mogu da ostvarim povracaj od 55 posto realizovane investicije u 2013 god,jer neko upoznat o cemu se tu radi?
 
pa da,ja kupim od 3000 a oni finansiraju do 2000,da sam kupio od 2000 oni bi finansirali samo one od 3000 i tako uvek prave neke budzevine!!!
 
Trebalo je vračati pa znati da će biti podsticaja...ja želim da znam unapred za šta će biti podsticaji da mogu da planiram...ovako...
 
To sa prskalicama je komedija. U tu kategoriju se uklapa samo prskalica 1500l, vec sledeca je 2200l.
 
Trebalo je vračati pa znati da će biti podsticaja...ja želim da znam unapred za šta će biti podsticaji da mogu da planiram...ovako...

U ovoj našoj državi jedino što u napred znaš je da smo naj....li.Uvek je bilo ko bliže vatri taj se ogreje.Namerno izmišljaju koje kakve začkoljice da bi u startu zbog administracije veliki deo odmah odustao,jedan deo dok rastumači konkurs,konkurs prošao-jedan deo nema potpunu dokumentaciju-jedan deo se odbije što nije jeo sarme i ko dobija:ko je u vlasti i možda dupelisci ako budu dosadniji.
 
pa stace onom podsticaj ko radi preko 50h taj ima i moze da kupi onog ko radi 10-20h ili nesto sitno tj malo zemlje s jedne strane su i pametno ovo uradili inace za par god ce biti samo veliki poljoprivrednici a sitni ce propasti i doci na teret drzave nisam protiv velikih gazdinstva al po meni jako pametna stvar samo sa velikim zakasnjenjem
 
Nazad
Vrh