Subvencije poljoprivredi za 2013 godinu

Danilo Golubovic

пре 19 ч. близу Mionica, Serbia преко мобилног

Postovani poljoprivrednici obavestavamo vas da su prvih milijardu i po dinara za subvencije po hektaru nanete na trezor i da bi isplata trebala da pocne pocetkom sledece nedelje. Sto se tice isplata za tov i genetsko unapredjenje Uprava za agrarna placanja je pojacana sa 10 ljudi i ocekujemo da ce isplata biti daleko brza. Srdacan pozdrav.
 
Jutros predao u Pancevu...Predao sam i subvenciju i naftu zajedno!Sad videcemo kad ce biti!Ima dosta ljudi koji su cekali,dele se brojevi,ja sam Hvala Bogu preko nekog drugara sve zavrsio za 5 min. p.d Nesto mi se "prividja" da ce na otvaranju sajma Ministar objaviti da od sledece nedelje krecu isplate subvencija za poljoprivredu,tako da,ko je predao medju prvima ima cemu da se nada i da nas obavesti ovde kojim tempom i kako to sve ide!Cuo sam danas u Trezoru pa da vas obradujem,mada sa ovima se nista ne zna,ko zna da li je istina,ali vazno je da se prica!
 
Poslednja izmena:
Danas iz trezora me zove sluzbenica i kaze mi da nisam dostavio dovoljno racuna za D2 .. kao da ja to ne znam .. Dostavio bih ja njima 60l/Ha da imam ::novac:: .. Tek danas poceli da unose u racunar , a predao sam prvi dan .
 
Da su dali tih 6000din/ha mnogi od nas bi kupili i daleko više nafte.Eto kako nam pomažu(čitaj odmažu).
 
Ima još vremena-možda i produže.Što toliko žurite da predate.Zato nas i zajebavaju.Kad će neko ovde više progledati na oba oka i malo se osvrnuti okolo pa možda nešto i ugleda.
 
Produzice do kraja juna tako sam cuo juce veoma malo se nafte kupilo,neko nema para,a neko nece da je kupi jel jos koristi proslogodisnju.
 
Kupiću celih 400l nafte od mogućih 1500. Razlog je sledeći: Ostalo mi je još oko 150l od prošle godine, a završio sam sve poslove osim paranja. Ne lageruje mi se D2, a nemam ni novaca. I ovih 400l mi je puno, pošto nemam kombajn, ali nek bude za rezervu. Inače baš su preterali sa velikodušnošću što se tiče nafte po ha. Mislim da se isplati uzeti celu količinu samo onom ko vozi putnički auto na dizel.
 
Kupiću celih 400l nafte od mogućih 1500. Razlog je sledeći: Ostalo mi je još oko 150l od prošle godine, a završio sam sve poslove osim paranja. Ne lageruje mi se D2, a nemam ni novaca. I ovih 400l mi je puno, pošto nemam kombajn, ali nek bude za rezervu. Inače baš su preterali sa velikodušnošću što se tiče nafte po ha. Mislim da se isplati uzeti celu količinu samo onom ko vozi putnički auto na dizel.

Potpisujem... Isto tako... :sjasi:
 
Upravo stigla poruka o uplati za biljnu proizvodnju,doduse svega imam 4 ha novoregistrovan sam,nzm jel tati leglo isto je predao prvi dan,taman da naftu kupimo,a sto se kolicine tice,za stocare je to usudit cu se reci i malo nafte,ili ce da bude taman,jedino su mogli dati odma cenu manju pa da mozemo kupiti tu naftu ne samo dao sam ti a ustvari puno njih nece moci da insfinansira to.
 
Upravo stigla poruka o uplati za biljnu proizvodnju,doduse svega imam 4 ha novoregistrovan sam,nzm jel tati leglo isto je predao prvi dan,taman da naftu kupimo,a sto se kolicine tice,za stocare je to usudit cu se reci i malo nafte,ili ce da bude taman,jedino su mogli dati odma cenu manju pa da mozemo kupiti tu naftu ne samo dao sam ti a ustvari puno njih nece moci da insfinansira to.
U sustini to je i cilj da nemoze svako da kupi ili mu netreba. Inace i meni legle pare
 
Nazad
Vrh