Subvencija za mehanizaciju

Kad je predračun u pitanju, uvek je išlo superkilavo....
 
Danas sin dobio rešenje da je zahtev odbačen( konkurs od 1. do 15. Juna) kao preuranjen .
29. maja( petak je bio) poslao zahtev sa papirima od 1. juna ranije nisu mogli da dobiju jer vikendom nerade, 12. Juna sa fiksnom broja zvali su nas nismo mogli da odgovorimo na poziv na tom trenutkom , kasnije probali smo da ih pozovemo al tog broja nemože se dobiti jer pokazuje da je stalno zauzet, dobro izmišljeno
 
Da li si poslao preporučeno?

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Danas sin dobio rešenje da je zahtev odbačen( konkurs od 1. do 15. Juna) kao preuranjen .
29. maja( petak je bio) poslao zahtev sa papirima od 1. juna ranije nisu mogli da dobiju jer vikendom nerade, 12. Juna sa fiksnom broja zvali su nas nismo mogli da odgovorimo na poziv na tom trenutkom , kasnije probali smo da ih pozovemo al tog broja nemože se dobiti jer pokazuje da je stalno zauzet, dobro izmišljeno
To je sad malo komplikovano. Ako posaljes 15 juna i oni dobiju 17 sve je u redu jer si ga poslao u roku, tako da i odbijenica za ranije slanje je u redu samo je malo nelogicno.
 
Nije komplikovano. Oni gledaju poštanski datum tj kad je poslato a to je pre 1. juna.
 
Salter poste i pisarnica su apsolutno isto. Gleda se datum prijema u posti i to se vodi kao datum kad je dokumnt dostavljen pisarnici.
Dakle sva posta sa datumom prijema 1.06. do 15.06. se vodi kao poslata na vreme, blagovremena. Pre toga i posle toga poslata posta se vodi kao ne blagovremeno poslata.
Dal je logicno, ili nije to je vec druga stvar.
 
Битно је да ли је пошта препоручена или не, да је Чаба послао обично писмо оно би вероватно стигло после 01.06 и све би било у реду, јер би датум пријема одговарао конкурсу. Ако је Чаба послао препоручено писмо 29.05 онда се то води као да га је у том моменту примила писарница Управе, и аутоматски је неблаговремено. И у томе је грешка. Може се и обрнуто направити грешка ако се пошаље обично писмо 14.06, а оно у управу стигне 18.06 и тада је неблаговремено. Али да је препоручено , такво писмо би било у реду и благовремено.
 
Mi smo prosle godine poslali 29.08 pa opet ne valja ,kad gid gledaju gde ima dvojno tumačenje oni izaberu ono losije po tebe
Gradski konkurs odbijena cerka zato sto smo osnovali gazdinstvo na dan objave konkursa(slucajno) i pitamo tog dana sa dve razlicite strane da li moze da se učestvuje...oni kažu može....sad odbili zbog toga ,inače bila bi treća na bodovnoj listi,dosta Kacana dobili cak i jedan vrlo aktivan clan foruma ....istana svima su umanjili iznos....tesko nama s njima

Poslednje 3 godine na 6 konkursa ...samo jedan prolaz
 
Pola nesrece je poslovati sa bagrom a drustvo birati je pravilo broj jedan coveka koji drzi do sebe.
Jednom kad se savijes i izgubis dostojanstvo pljuno si sebi u lice za ceo zivot pa sad biraj sta ti je ciniti i kako mislis ziveti.
Nikom ne povladjujem i ne volim ni da se meni povladjuje ako moze na ravne casti moze ako ne aus svak na svoju stranu,pa kome po volji a kome ne al uvek kazem sta mislim i sta bih ja radio a vi kako ocete.
 
Ja vecinu masina bi kupio svakako jer mi trebaju. Nekad se zalomi da ujedno bude i mogucnost konkursa pa konkurisem. Za voce sam 3 masine pravio sam (platio majstore, kupio materijal) jer je izlazilo jeftinije nego da kupim i dobijem povracaj a kvalitetnije ispalo. Tipa mi stavimo pun materijal 10mm a fabrika 5mm. Vucni atomizer cu verovatno kupiti polovan pa remontovati pumpu i razvodnik jer nov je neverovatno skup i uz povracaj opet je brdo novaca.
 
Kolega kome sam ja predao prvog juna zahtev za drljacu prosao na konkursu ,danas dobio resenje. Meni ce sutra familija proveriti sanduce da li je bio postar.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Licno u pola 8 na pisarnici 1.juna 50% konkurs. Drug mi javio da ga posetio danas postar, a posto sam na odmoru meni ce familija sutra da proveri sanduce. Njemu je prosla drljaca kupljena zimus kod tupanjca. A ja cekam odgovor za sistem za navodnjavanja vocnjaka.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Mene postar nije obradovao. Zvao upravu kazu "u obradi " zovite za dve nedelje. Na moje pitanje kako je moguce da nema resenja a drugar ga dobio,a oba sam istog momenta ja predao. Kaze zovite za dve nedelje. Konkurs za sadnice predato 24juna jos nisam zaveden, a ispektor u Zr ide u kontrolu za zahteve predate 22 23 juna covek koga znam licno i poznajem,jos me pre nedelju dana pita da li sam podneo zahtev. Ja reko naravno,ali eto od pisarnice do uprave jos nije stiglo da se zavede.

Sent from my S60 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh