Subvencija za mehanizaciju

Po njegovim recima svih 4800 koji ispunjavaju uslove dobice subvencije.
A sta znaci ovo u vezi narednih 20 dana bice pozvani ako zele nove predracune?
To i mene zanima takodje,mozda ce da pozovu i samo pitaju da li zelimo da se obnovi predracun,a sad nemam pojma dal opet treba da se salje ili automacki oni to rade

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Po meni može da se traži novi predračun npr. za neku drugu mehanizaciju , jer je možda već neko realizovao tu prvobitnu mehanizaciju , iz sopstvenih sredstava ( i predće zahtev za povračaj od 50% na konkurs što je otvoren od 1. - 15. juna )
 
Videcemo ako pozovu da pitaju,javice neko ako dobije poziv

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Izmenjen pravilnik i dodata stavka pod imenom "priključni berač suncokreta" što bi trebalo da znači da bez problema treba da prodje i adapter za kukuruz jer je on po ovome u stvari "priključni berač kukuruza".Da li neko zna šta se podrazumeva pod terminom "priključni berač suncokreta"?Još jedna zanimljiva stavka koja upada u subvencionisanje u biljnoj proizvodnji je stavka pod brojem 47.
e11b0345cf8af811122ec5ac43504ef4.jpg
 
Ćao drugari, trebao bi ove godine da kupim pužni transporter od 9 metara, pa me zanima da li ima neka subvencija za transportere?


Послато са SM-J510F помоћу Тапатока
 
A bas me zanima sta je ovaj manipulator. Uzeo bih kran, da l da gledam i nove?

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 
Manipulatori bas jeftini novi,da te uhvati zima kad vidis cene

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Jutros bio na pisarnici u Nemanjinoj bilo nas mozda dvadesetak sa jedano 40 koverti sve ukupno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh