Subvencija za mehanizaciju

Moja greška, sad videh naslov teme.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Stiglo rešenje za rotacionu kosačice. Odobrena su mi sredstva u visini 50 posto bez PDV-a. Ovo mi je prvi put da prolazim na nekom konkursu.

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
 
Meni danas stiglo rešenje da sam odbijen za mulčer voćarski, predao 15.8. Razlog odbijanja zato što imam upisano u registar 5,99 hektara voća. A moze do 5 hektara... Meni to niko nije rekao kad sam zahtev podnosio! Od kada to važi? Pre par godina sam dobio za v tanjiracu a isto je bilo toliko pod voćem... Jbm ti državu...
 
To ne znam, za ovo znam jer i mene zanima, ali dok voce ne bude neka iole cena, sva ulaganja su stopirana u mom slucaju.
 
Sta li ce biti od tih subvencija za nove prikljucne masine i traktore

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nije to bio konkurs za mlade nego redovan. Mislim da je bio povrat 60 posto za žene i muškarce mlađe od 40 godina. Pošto sam ja prešao tu granicu povrat je 50 posto. Inače juče legla uplata .

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
 
I za mladje je 50% samo nerazvijene opstine je 60%. Meni je isplaceno po 50% a ispod sam 40g
 
Za 75% ja nista nisam cuo odavno da neko nesto rekao

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nije to bio konkurs za mlade nego redovan. Mislim da je bio povrat 60 posto za žene i muškarce mlađe od 40 godina. Pošto sam ja prešao tu granicu povrat je 50 posto. Inače juče legla uplata .

Послато са TA-1032 помоћу Тапатока
Ako je juče bila uplata znači da "Trezor" koji isplaćuje radi , ja sam dobio info da kao ne radi i da su isplate stopirane???
 
Nazad
Vrh