Subvencija za mehanizaciju

Donder je za big bosove ja to nisam,zavrsice i posao jeftiniji

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Uzmi u obzir da ces kroz par godina preci na djambo djakove, on je 600kg + ostane tipa 200kg da toliko stane u njega. Nemoj ispod 1000l rasipac.
1200l vec sam napisao nisi video..jedno pitanje lik iz okoline Kovina ima prskalicu od 1000l nosenu pravi je lik iz Smedereva...on samo reci hvale ima za nju jel zna jos neko kako se pokazale ? Varmax firma

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Imam Bodrum rasipač pet godina, radi on posao, ali kvalitet izrade i farbe je nula. Konstrukciju sam prošle godine prefarbao. Pucali su mi elementi što otvaraju one plastične ploče na dnu sanduka, pa sam pravio nove od L profila.
Neka ide još neku godinu pa će ga zameniti najverovatnije Donder.
 
Ne znam hteo i prskalicu i rasipac, sad se lomim da li prskalicu neku skromnu ili neku full da zategnem, pa rasipac prolongiram za koju godinu.
 
Kazu dobro uradjena jak ram i grane
ddde3e2e4ed38ce814008c3d4ede32ad.jpg


Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
S njim sa se cuo i kaze vec 6 god ih ima i da je prezadovoljan

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Evo još malo pa kraj Aprila, a niko nespominje rezultate konkursa za mlade. Već je vreme da objave rezultate da znamo šta dalje.
 
Ako bih kupovao prskalicu razmišljao bih samo o komplet hidro granama.Dok država daje subvencije trebalo bi to iskoristiti.
 
Bice to prava ludnica,kad se sve nagomila...kako vidim od maja vec se ukidaju neke zabrane i pocece da se vraca sve u normalu..neka ja ve barem stopirali smo sve cim ovo prodje stizu rezultati

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh