Subvencija za mehanizaciju

To za mlade izgleda nece pre leta da izadje rang lista. Jedan bio na sajmu ovom u BGu i pitao na standu ministarstva ili uprave ako sam lepo razumeo. Rekli su mu da imaju 5500 zahteva i da ce im trebati malo vise vremena od ocekivanog da to sve pregledaju, boduju i rangiraju.
Cekaj a onda ce oni da pravdaju predracune sto vaze do aprila i pise tamo od dobavljaca 150 dana od dobijenog predracuna

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Logicno je da treba pre tog roka da bude gotovo. Ali zar tebi imaju logike vecina stvari u ovoj drzavi ?
A ako je za utehu, bilo je najavljeno za februar mozda im to zakasnjenje znaci mart mesec.
A i iskreno ako zakasne koja ce firma da pravi problem da proda robu. E sad sto neko moze da se pravi pametan pa da ne uvazi cenu iz predracuna, da trazi vecu.

Послато са Mi A3 уз помоћ Тапатока
 
Vise nemam pojma sta da mislim druze,nepravdu ne mogu da podnesem i zbog toga mi je krivo... igraju se sa nama ocigledno..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Zvali su me iz jedne firme gde sam uzeo predračun da me obaveste da oni spremaju mašine da ne bude posle da ne mogu da ispoštuju dogovor.Ako budu tražili veću cenu od one u predračunu mogu lako i da odustanem bez obzira na sve.
 
E ovo ide iz krajnosti u krajnost,Maticu ovi nas zezaju definitivno...sta si im rekao kad te zvali ?

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Oni vec digli cene cim su culi za konkurs,sad vidim udarili neke akcije pojedine firme...sve to banda

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
Papirologiju sam rešio još na samom početku konkursa jer sam ispunjavao sve potrebne uslove i poslao već do kraja oktobra, pa je moguće da sam upecao po nešto nižoj ceni jer sam kasnije saznao da je jedna mašina skuplja za 300 evra u odnosu na period kada sam uzeo predračun a opet 300 evra je skuplja u odnosu na cenu koja piše na veb sajtu...
 
Imam pouzdanu informaciju da SVI PROLAZE konkurs za mlade poljoprivrednike.znaci provereno!
Ali nece niko dobiti 75 %.
Bice svima odobreno 40%.
 
Hahaha ovo vec prevazilazi svaku meru,ako stvarno toliko puste...a sta ako covek obezbedio razliku od 75% i uzda se u to a oni mu puste manje a on nema da doplati neka se onda uzajmi da doda..

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока
 
To je njegov problem.
Ne pustaju ti oni pare.
Dobijes prvo na kucnu adresu resenje da si prosao konkurs i datum i vreme sastanka da ides da potpises ugovor sa drzavom.e kad potpises onda ti posle prebacuju novac.a mozes i da ne odes ako ti ne odgovara.
 
To je njegov problem.
Ne pustaju ti oni pare.
Dobijes prvo na kucnu adresu resenje da si prosao konkurs i datum i vreme sastanka da ides da potpises ugovor sa drzavom.e kad potpises onda ti posle prebacuju novac.a mozes i da ne odes ako ti ne odgovara.
Nije tacno meni su prvo uplatili pare pa tek onda poslali resenje i ni na kakvo potpisivanje ne ided.Jedino sto ti mozes da vratis pare i nikom nista napises da odustajes i to je to.A ovo za 40% mislim da nije tacno.
 
Nazad
Vrh