Subvencija za mehanizaciju

Ja zadnjih dana predao, krajem avgusta. Bitno da ide nekako. Do nove godine da stigne rešenje i pare da budu do marta ja ću biti zadovoljan...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Vi ovih dana dobijate resenja za ovu godinu a ja pre nedelju dana za proslu godinu i to negativan odgovor .....stvarno imam utisak da sam tamo posebno obelezen,...samo da napomenem- dokumentacija 100% ispravan
 
Ovi mladji od 40 god sa novim gazdinstvima da li mogu vise puta da konkurisu za 75% povracaja ili samo jednom?
Odnosno mogu li i sledece godine ako isto idu sa ovim konkursom?
 
Prvi put kad je izašla uredba za mlade važila je samo za gazdinstva registrovana tekuće god ,2017 ako se ne varam. 2018 važila je isto tekođe za rRPG prijavljena 2018 ali ne i za gazdinstva iz 2017.Sada važi za otvorena RPG 2019 tekuće i RPG registrovane prošle 2018.
 
Razumem to, mozda nisam preformulisao bolje pitanje.
Konkretno, ako neko ima otvoreno gazdinstvo 2018 pa je konkurisao i bio prihvacen, odnosno dobio resenje i pazario, da li ta osoba ima pravo opet da konkurise i sad po drugi put?!
 
Po mome mozes ali samo 50% povracaj,to mozes svake god kad izadje uredba

Sent from my Lenovo A536 using Tapatalk
 
@Peet
Procitaj pravilnik, clan 9 tacka 4. Ne mozes dva puta da konkurises na isti konkurs. Kao sto i geci kaze mozes na 50%.

Poslato sa ALE-L21 pomoću Tapatoka
 
Bolji je ovaj konkurs na predračun.Ako prođeš, dobiješ novac i realizuješ investiciju dok je u suprotnom neizvesnost prevelika.
 
Ne znam samo kako da neko ispuni njihove glupe uslove iz konkursa za mlade . Ej da nije bio clan gazdinstva i da je registovan posle 1.1. 2018. Pa ko moze to da ispuni,????? Bas bih voleo da znam
Krajem septembra ove godine,otišao sam sa sinom u trezor i poneo svu potrebnu dokumentaciju,obrisao iz mog posedovnog lista jednu parcelu od 1,2 hektara i prebacio je na njega,a tada je on i registrovao novo gazdinstvo na svoje ime.Ja imam registrovano gazdinstvo na svoje ime poodavno.Sin ima 27 godina pa pitam za ove subvencije za mlađe od 40 godina.Čuo sam da on nema pravo sada na subvencije na republičkom nivou,već samo na one na opštinskom nivou.
 
Krajem septembra ove godine,otišao sam sa sinom u trezor i poneo svu potrebnu dokumentaciju,obrisao iz mog posedovnog lista jednu parcelu od 1,2 hektara i prebacio je na njega,a tada je on i registrovao novo gazdinstvo na svoje ime.Ja imam registrovano gazdinstvo na svoje ime poodavno.Sin ima 27 godina pa pitam za ove subvencije za mlađe od 40 godina.Čuo sam da on nema pravo sada na subvencije na republičkom nivou,već samo na one na opštinskom nivou.
Moze da konkurise na konkursu za mlade do 40 godina.
 
Nazad
Vrh