Subvencija za mehanizaciju

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.476
O rezultatima konkursa lupeta se i piše naširoko a niko nema tačnu i pouzdanu informaciju.
N.A ovo je cisterna rađena za Jugoslovenski svemirski program,može čak i da greje vodu. 😂

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
1.365
Daj boze da tako bude,pa svi da napravimo zurku i zovemo zenske da nam ribaju masine

Послато са SM-A705FN помоћу Тапатока

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
1.365
Haha i moja isto.to bi bilo izginuce,zapala bi nam proslava

olalija

Član
Učlanjen(a)
30 Avg 2010
Poruka
1.743
Moja nije, ona je inače Matićev fan( zna ga samo iz priče i sa foruma), ceni njegove postove na forumu i što je zajebavao retarde po fejsu. On i Sremac84 bili pre neki dan kod mene i ona bila na poslu, kad je došla kući i čula da su bili Matić i Milenko pa videla da nisam nasekao ni kobasica, ni kulena, dočekao ljude onako bećarski, stavila me pod kaznu i sankcije. Sad sam dobio naredbu da služim goste kad neko dođe radi vežbe. Problem je iskrsao jer sam ja njoj nahvalio Matića kako je domaćin par ekselans i kako nas uvek dočekaju ekstra u Mihaljevcima. Ona sad misli da se udala za nekog propalca i dibi-dus domaćina...

Maxa

Član
Učlanjen(a)
13 Feb 2011
Poruka
2.139
Ne verujem da ce to skoro.
Nama za svinje nisu uplatili pustio sam im e-mail i kazu da ce biti odlozeno zbog ove situacije.

Paracinac88

Član
Učlanjen(a)
20 Jul 2018
Poruka
1.365
Pa i ja tako mislim,tek na leto ili jesen ako stignemo na red

Matic

Super Moderator
Urednik
Učlanjen(a)
23 Apr 2009
Poruka
30.476
Druže Radoslave ostali bi mi duže ali ovaj policijski čas mi ide na ganglije da nema dalje i naporan je k'o tesne gaće.Čini mi se da sam završio karijeru na fejsu do daljnjeg, nalog mi je banovan, blokiran i izbrisan. 😂 Moju sudbinu fejzbučenja dele još dva naša cenjena člana sa kojima sam vrh dobar pa je novonastala reakcija bila lančanog tipa, zglajzali u roku par sati. 😂 Na muci se poznaju junaci! 😂 Doći ćemo mi opet u Krčedin, sada smo probili led za buduća druženja. :ppozdrav:

Vrh