Subvencija za mehanizaciju

kazu da ce spisak izaci na sajtu ministarstva i u nekim novinama :sta:
ostalo im je jos da provere pio.
 
Taj tvoj drug mora da ima neku dobru vezu.... Moj kum još ništa nezna, već stalno mene zivka da pogledam jel ima nešto na "internetu"
 
@laLO
Jel to za 1221?Svaka cast,eto za koliko sam ja pozurio,za nekoliko meseci :udri:.Ali neka je bar neko dobio,cestitam :ppozdrav: lepe su to pare ::novac::
 
Nije problem Ivice, zalijemo kad god hoćeš.
Čestitke svima koji su dobili!
 
Ja nisam dobio a imam 55 bodova!!
Traktor nisam kupio .Svi iz mog sela koji su kupili dobili su povraćaj.
Jel ima neko da nije uzeo traktor a odobren mu je povraćaj??
 
Citao sam spisak sretnih dobitnika, cestitam onima koji su dobili subvenciju. Malo mi je cudno uglavnom je Vojvodina, uze Srbije 'ko i da nema?
Vidim pola je dobilo, a pola nije. Ispalo je vise nego sto se ocekivalo. Ipak se radi nesto od strane ministarstva.
 
Cestitam i ja svima,naravno.Evo sad sam bio na ulicu sa tri sretna dobitnika.Jedan(agronom)ima 60 bodova,drugi 55 a treci 45.E sad smo raspravljali a vi mi pomozite:da li ovaj treci sto je uzeo(ali mu jos nije stigao)domaci IMT traktor,ima u startu i onu smanjenu cenu od strane fabrike za 2500evra i ovaj povracaj koji je verovatno vec dobio od 40%?Sat to onda znaci da ce platiti oko pola traktora? :sta:
 
@talijanu
kod mene u selu znam dvojicu koji su uzeli samo predracun i prosli su na konkursu. Sad tek idu u realizaciju.
 
Nazad
Vrh