Strništa i rad na njima

Ovaj ima 5 radni tela a tvoj mislim 6 ali nisu kao tvoje na oprugu nego su krute-fiksne. Ide 8 brzinom prvi put i oko 20cm dubina i to mu je puna kapa ,ako naidje brezina i da je neki ugazen trag onda 7 brzina. Ali bas lepo radi posao.
 
Ja sam uzorao na mestu za repicu i tamo gde ide zito na zito,30cm +-,ostalo tanjiraca pa gruber pa onda oranje.
Na repistu tanjiram,gruber pa spremac pred setvu zita,normalno pre ide osnovno.
 
И ми се нећкамо да качимо ових дана плуг уместо тањираче па да распалимо плтико 15так цм наша стрњишта....
Тад нит је било толико сирка, нид је време било вакоооо....

Код мене прво тотал, па ће после да видимо шта ћемо...
Bilo je sirka vazdan… orali ljudi tri puta…
 
Budi zadovoljan ako imas abutilon, on raste samo na odlicnoj zemlji. Ubaci i maton sa totalom.
 
Njega imam tamo gdje sam radio kokosje djubrivo ili od brojlera . Problem je sto mu je list plisan , mislio sam da ce okvasivac pokovi . Zar nece i maton skliznuti kao i total sto je ?
 
Ma mislim da tebi total nije ni skliznuo, jednostavno malo mu 5l. Ja sam ga unistavao sa 8l totala i 0,5 plamena, i opet mu trebalo dosta vremena da ga odradi.
 
Kakav safari u tom uzrastu, safariju prestaje dejstvo nakon kotiledona kad krene 3 list da tera to je zadnji momenat za safari i generike.
 
Момо, а да пробаш да уз шпецију додаш неки оквашиваш или нешто што "убија" површински напон воде?
 
Nazad
Vrh