stigli smo u "blic"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sećaš se ti dobro šta si sve pisao protiv mene. Ali ovo nije tema za naše "prijateljsko" prepucavanje.
Rekao sam šta sam imao na komentar jednog člana, komentar sam obrazložio i to je to.
 
Nije mi jasno,da li si ti sado~mazohista?
Vices ovamo protiv foruma,urednistva,uredjenja istog....
a vecito se vracas na forum,zasto?
Volis da se samokaznjavas?
 
Ne vraćam se zbog tebe, sigurno.
Vraćam se zbog ljudi sa kojima se vredi baviti. Profesori su me zamolili da nađem način da sakupim informacije od paora kakvo im vozilo treba. Pošto se na ovom forumu toliko drvi o tome kako ima za cilj da bude ozbiljan, rekoh, evo im šanse da pomognu.
Nisam mislio da će i ovaj ozbiljan projekat biti miniran.

Razgovaram i sa ljudima sa poljoprivrednog fakulteta da napravimo prezentaciju o povredama na radu u poljoprivredi i da tu na forumu postavimo slike iz jedne monografije. Opet ne zbog vas iz uredništva, do kojih mi apsolutno nije stalo (sem par izuzetaka) već zbog članova, do čije edukacije mi jeste stalo.

Jesam li sada odgovorio na tvoje pitanje?
 
Ne vraćam se zbog tebe, sigurno.
Vraćam se zbog ljudi sa kojima se vredi baviti. Profesori su me zamolili da nađem način da sakupim informacije od paora kakvo im vozilo treba. Pošto se na ovom forumu toliko drvi o tome kako ima za cilj da bude ozbiljan, rekoh, evo im šanse da pomognu.
Nisam mislio da će i ovaj ozbiljan projekat biti miniran.

Razgovaram i sa ljudima sa poljoprivrednog fakulteta da napravimo prezentaciju o povredama na radu u poljoprivredi i da tu na forumu postavimo slike iz jedne monografije. Opet ne zbog vas iz uredništva, do kojih mi apsolutno nije stalo (sem par izuzetaka) već zbog članova, do čije edukacije mi jeste stalo.

Jesam li sada odgovorio na tvoje pitanje?

Tako je Atila.
 
e ako samo bili u blicu pa to je dobro , svaka reklama pa makar ona bila i negativna je REKLAMA , iskreno se ne slažem sa tim ali nažalost današnjica je takva
 
Zis zasto koristite jezik koji negovore svi clanovi foruma? A taj predlog za pice ste mogli da im uputite i na pp.

Izvinjavam se to je samo zato da ne podižu tenziju na forumu jer su oboje do sada imali veoma konstruktivne predloge i veoma poučne polemike tako da ovaj verbalni dijalog sa veoma oštrom konotacijom mogu na PP ako im je stalo do svdje zato sam im iuputio na madjarskom .Neću više obećavam ako to nije u skladu sa pravilima ovog foruma:ppozdrav:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh